Město očima nezávislého člověka

A opět domy v Lipové ulici

20.03.2014 16:22

Investice do domů v Lipové ulici neberou konce. V souvislosti s rekonstrukcí nebytových prostor bylo vypsání další poptávkové řízení, tentokrát na akci Úprava manipulační plochy u domů v Lipové.“

Ze svého utajovaného seznamu obeslala rada města čtyři firmy, ale hodnotící komise ve složení J. Nekvasil, J. Polák a M. Mareš po otevření obálek dne 6. 3. 2014 zjistila, že nabídku poslala pouze firma Stavby Dlouhý, ostatní tři firmy se omluvily a nabídky neposlaly. Ze zákona nelze ukončit výběrové řízení, pokud se do něho přihlásila pouze jedna firma a hodnotící komisi tak nezbývalo nic jiného, nežli radě města navrhnout, aby celou soutěž zrušila.

Radě města též nezbývalo nic jiného nežli návrh akceptovat a soutěž zrušila, což znamená, že se soutěž bude muset opakovat, budou se muset obeslat další firmy a předpokládám, že tentokrát jiné, nežli ty, které se omluvily, ale které to budou nikdo netuší. Lze jen doufat, že se vše stihne tak, aby byla dubnová kolaudace včas připravená, i když je fakt, že manipulační plocha by se do kolaudace úprav v domech zahrnovat nemusela.

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.