Město očima nezávislého člověka

Autodílna, kde se ještě pracuje poctivě

12.05.2012 13:21

Většina značkových servisů má tak vysoké hodinové sazby, že mnoho motoristů dává přednost menším dílnám, kde se ještě pracuje za přijatelné ceny, nekouká se na pracovní dobu ani na neděle a ceny jsou přitom velmi přijatelné. 

Jedna z takových autodílen se nachází v Královické ulici v Brandýse, ti starší si určitě pamatují, že se tam kdysi prodávaly plynové bomby. Vašek Růžička opraví snad každé auto, podle něj se člověku maně vkrádá na mysl staré, dávno však již neplatící, rčení o zlatých českých ručičkách. Kromě elektriky, jejíž opravy neprovádí, si dovede poradit i s vadným turbem, nebo „vylágrovaným“ motorem. 

Dokáže však i likvidovat nepojízdné vraky a vystaví na jeho likvidaci patřičný doklad, bez kterého dnes staré auto z evidence nevyřadí. Zajistí technickou prohlídku včetně emisí, a to bez jakékoli ztráty času pro majitele. Prostě si ráno auto odveze a přiveze ho i s platnými známkami. Pokud by se vyskytly závady, po dohodě je okamžitě odstraní. 

Prostě služba, jaká má být. 

V současné době začal nabízet další službu motoristům. Na nových, moderních strojích přezouvá gumy, odstraňuje defekty, vyvažuje kola. Takže nejen za odstraněním motorických závad, ale dnes se na Královickou ulici můžete zastavit i kvůli potížím s gumami. 

 

Autodílna Václava Růžičky vám odstraní všechny bolístky vašeho auta a ještě si s Vaškem Růžičkou příjemně popovídáte. Je to zkrátka dílna jako ze starých dobrých časů a také se podle toho ke svým zákazníkům chovají.

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.