Město očima nezávislého člověka

Autodílna s prvorepublikovou úslužností

10.03.2013 16:33

V Královické ulici, přesněji na adrese Královická 1929, se nachází autodílna. Majitel Václav Růžička o sobě prohlašuje, že není podnikatel, ale živnostník. Přesně  v duchu starých časů první republiky, kdy se název podnikatel používal jen u velkých firem, například u Bati. Ti ostatní, malí, ale poctiví a pracovití, kteří si jako své životní krédo zvolili službu lidem, si říkali právě živnostníci.

Ještě nyní  můžeme ve starých filmech pro pamětníky vidět, jakým způsobem se ke svým zákazníkům chovali. Snažili se všemožně uspokojit přání zákazníka a součástí jejich živnostenské politiky byla, kromě vysoké odbornosti, i slušnost a úslužnost. A Václav Růžička takovým živnostníkem, prvorepublikového ražení opravdu je.

Ve své autodílně opravuje vozy všech značek, ať už se jedná o opravy spojek, náprav, výměny čepů, kloubů, brzd, ale i opravy kardanových hřídelů nebo drobnějších karosářských oprav. Dokáže například provádět generální opravy motorů a základní elektrické funkce vozidel.

Pokud potřebujete na svůj vůz namontovat tažné zařízení, obraťte se na Václava Růžičku. Nejen, že závěs perfektně namontuje, ale i poradí typ, který se hodí právě na váš typ vozidla a účel. Samozřejmostí jsou výměny olejů, brzdové kapaliny a veškerá údržba vozidla.

Zanedlouho se budou měnit zimní pneumatiky za letní, i tuto práci provede Václav Růžička ve většině případů na počkání. Potřebujete provést STK? Nemusíte trávit hodiny čekáním na stanici až na vás přijde řada, Václav Růžička STK zajistí sám, a to včetně oprav zjištěných závad tak, aby vaše vozidlo bylo v bezvadném stavu.

I dnes, v době, kdy většina vozidel je opatřena protikorozními opatřeními, není od věci nechat si vystříkat dutiny a spodek vozu, aby koroze opravdu neměla šanci váš vůz znehodnotit. I tuhle práci vám zajistí Autodílna Královická.

Ale nejen osobní vozy se tady opravují, kapacita dílny umožňuje i opravy dodávkových vozů do tři a půl tuny.

Potřebujete své vozidlo denně a máte závadu? Ani tohle není problém, Václav Růžička se s vámi domluví i na opravě v sobotu či v neděli. Otevřeno má denně od 7 hodin do 17 hodin a právě po  dohodě i v sobotu a v neděli. Pokud byste chtěli této možnosti využít, stačí zavolat na telefon 603 826 O28 nebo napsat na e-mail vencsa@seznam.cz a určitě se dohodnete.

Václav Růžička v Autodílně Královická 1929 všem rád a ochotně vyhoví. A co je hlavní? Nikdy se k vám, zákazníkům, nebude chovat povýšeně, nepříjemně a arogantně, je totiž živnostníkem prvorepublikového ražení a slušnost, kromě odbornosti, je jeho hlavní devizou.

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.