Město očima nezávislého člověka

Budete potřebovat na poštu? Zaplaťte!

06.10.2014 09:34

V současné době probíhá rekonstrukce ulice Riegrova, je pomalu před dokončením. A právě kvůli dokončení rekonstrukce navrhl radě města místostarosta Nekvasil, na návrh OÚRPP, aby byla zpoplatněna parkovací místa, vzniklá v okolí pošty. U domu čp. 343 je vyvýšený přechod pro chodce a právě od tohoto domu až do napojení Riegrovy ulice do ulice Palachova je vytvořeno celkem 14 parkovacích míst po obou stranách ulice. Tato místa budou osazena parkovacími automaty a zpoplatněna.

Podle rady města toto řešení umožní parkování pro návštěvníky pošty. Rada města předpokládá, že zastávky vozidel u pošty budou krátkodobé, a proto by zde měl být použit krátkodobý parkovací tarif, jak je tomu například na náměstích v obou částech města. I když krátkodobý parkovací tarif není příliš vysoký, je to další oblast, kde občan města, platící všechny zákonné daně a poplatky, bude muset za parkování před poštou opět platit.

Pokud by po volbách na radnici zůstalo toto obsazení, mohli by se občané města dočkat toho, že se za nějaký čas ve městě zadarmo nezaparkuje nikde.

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.