Město očima nezávislého člověka

Budou se kupovat ještě další počítače

15.06.2012 09:49

Na základě informace z Ministerstva dopravy a požadavku k zabezpečení součinnosti nového Centrálního registru vozidel (CRV), musí dojít, dle zápisu z jednání Rady města, i k modernizaci počítačového vybavení v dopravně správním oddělení brandýské radnice sídlícím ve Staré Boleslavi.

Vzhledem k tomu, že nyní bude CRV mít centrální úložiště dat a veškeré podklady do něj budou zasílány přes internet, jsou stávající počítače odboru zastaralé a pro tuto činnost nevhodné. Ministerstvo dopravy proto přislíbilo městu mimořádnou dotaci 80 tisíc korun na nákup devíti počítačů. Předpokládaná cena pořízení nových počítačů činí 160 tisíc korun.

Pro město to znamená, že bude muset z rozpočtu města vložit na nákup devíti nových počítačů 80 tisíc korun. Tyto prostředky však město ušetřilo při nákupu vybavení komunikačních technologií do serverovny zásluhou poptávky na elektronickém tržišti.

Termín spuštění nového CRV je ministerstvem naplánován na den 1. července. Do té doby musí být nové počítače již v provozu a personál dopravně správního oddělení musí celou novou agendu umět používat.

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.