Město očima nezávislého člověka

Byla to pravda, nebo aprílový žert?

01.04.2014 17:47

Dopoledne se na oficiálních stránkách města objevila, v rubrice Aktuality z města, informace, že od osmé hodiny ranní jedná rada města na mimořádném zasedání o svém odstoupení. Nic více, žádná další upřesňující informace se neobjevila. Když jsem vrátil k notebooku po půl šesté odpoledne, zajímalo mne, jak se situace na brandýské radnici vyvíjí a předpokládal jsem, že v rubrice aktuality se objeví, jak jednání rady města dopadlo. Jedná se přece o osud celého města.

Můj předpoklad byl mylný. Nejen, že se v aktualitách z města neobjevila žádná další informace, ale zmizela i ta původní, dopolední. A tak se ptám pánů a dam radních, neboť jsem si jist, že mé noviny čtou, byla pravda, že se rada města sešla dnes ráno na mimořádném jednání? Byla pravda, že jste jednali o svém odstoupení? Nebo se jednalo o nejapný žert někoho z radnice, kdo má přístup na oficiální stránky města, a žádné podobné jednání se nekonalo?

Nebylo by to nic divného, tato rada města je ke svým občanům na informace více než skoupá, dokonce lze říci, že se ve vztahu k poskytování infoprmací občanům města staví jako Harpagon k dobročinnosti. Normální by bylo, aby se výsledky jednání rady města na oficiálních stránkách objevily, ale co je v našem městě normální?

Ono je též možné, že ono jednání rady města opravdu proběhlo, ale nakonec se radním z teplých křesel nechtělo, a tak původní zámysl zahodili do koše a rozhodli se, že pojedou dál. Inu, každý den ve funkci je dobrý, ne?

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.