Město očima nezávislého člověka

Chystá se Zlatý oříšek pro děti

11.09.2013 11:26

Říčany pořádají již druhý ročník Středočeského předkola soutěže pro nadané děti Zlatý oříšek 2013. Jednotlivci nebo dětské týmy ve věku do čtrnácti let se mohou přihlásit až do 25. září a soutěžit o finanční odměnu a další ceny ve slavnostním finále, které se uskuteční 6. října od 16. hodin, jako vůbec první velká akce v nově zrekonstruovaném kulturním centru v Říčanech.

Přihláška lze zasílat elektronicky na www.zlatyorisek.cz/stredoceskykraj/prihlaska. Přihlásit se mohou všichni, kteří v loňském roce nevyhráli, ale i další děti nebo týmy, které v něčem vynikají. Soutěžit se bude ve všech možných i nemožných oborech, hlavním kritériem je talent a chuť soutěžit a ukázat ostatním své umění.

Dětská vystoupení bude hodnotit desetičlenná porota, která bude složená z významných osobností regionu. Například bude v porotě prezidentka nadace Kapka naděje Vendula Svobodová, zpěvačka Heidi Janků či ředitelka divadla Bez zábradlí a bývalá televizní hlasatelka Hana Heřmánková.

Více informací o středočeském předkole a celostátním finále najdete na webových stránkách soutěže: www.zlatyorisek.cz nebo na www.zlatyorisek.cz/stredoceskykraj kde se dozvíte vše potřebné.

 

Foto z minulého ročníku Zlatý oříšek 2012

 

Plakát akce

Porotkyně

 

Vyhlášení vítězů Zlatý oříšek 2012

 

 

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.