Město očima nezávislého člověka

Cvrlikají si o tom vrabci na střeše

11.08.2014 08:56

Je léto, okurková sezóna. Politici, alespoň někteří, nepracují, mají dovolenou, a tak přichází čas na informace, které se povídají mezi lidem. Nejsou samozřejmě ověřeny, ale ono to také nejde, neboť zvláště v našem městě je snaha utajit naprosto vše.

A tak se ani v jednom z posledních zápisů z jednání rady neobjevilo, o čem si lidé ve městě povídají a o čem se jistě hovořilo i při jednání rady města. Začátkem prázdnin se, jak se povídá, objevila ve školní jídelně, kde probíhaly stavební práce, státní policisté. A začali vyšetřovat.

Prý, údajně, ředitelka tohoto zařízení vykazovala černé duše, externí pracovníky. Tu na úklid po malování, tam na generální úklid všech prostor a další a další činnosti. A město jí za tyto externí pracovníky platilo. A opět se uchýlím k informaci z hlasu lidu. Prý se jednalo o více než padesát tisíc korun. Paní ředitelka, opět údajně, neboť tuto informaci nemám a ani nemohu mít ověřenou z oficiálních míst, tam se totiž mlčí, tvrdila, že vyplácením mezd černých duší přilepšovala zaměstnankyním jídelny, které mají velice malý tabulkový plat. Jenže ty tvrdily, že žádné příplatky nikdy nedostávaly, a tak paní ředitelka údajně prohlásila, že na černo získané peníze vrátí.

Jak to vše dopadlo, známo není, ale mělo by vše být jasné, pokud by došlo ke změně na postu ředitelky tohoto městského zařízení. A je s podivem, pokud vše výše uvedené, je pravda, že o tak závažné věci zápis z jednání rady města mlčel. Inu, co lid poddaný neví, to ho nebolí, aneb, co nevíš, na to si nemůžeš stěžovat

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.