Město očima nezávislého člověka

Cvrlikání vrabců a jeho odezva

23.08.2014 09:05

Před nějakým dnem, přesně 11. 8. byl zveřejněn článek o tom, co si cvrlikají vrabci na městských střechách. Psal jsem, že policie vyšetřovala rozkrádačku ve školní jídelně a byť jsem nezveřejnil jediné jméno, přišel mi na tento článek mail.

Všichni, kdo se dlouhodobě zajímají o dění ve městě vědí, že stejně dlouhou dobu byla ve funkci ředitelky školní jídelny Kateřina Krchová. A právě ona se mi na článek ozvala a jak je mým zvykem, to znamená být naprosto otevřeným, její mail zveřejňuji, neboť mi přišel za prvé na e-mailovou adresu uvedenou na Brandýských novinách a za druhé se týkal zveřejněného materiálu.

A zde tedy je:

Dobrý den!

Reaguji na Váš článek "Cvrlikají si o tom....." Téměř vše se zakládá na pravdě, jen je zapotřebí uvést na pravou míru osobu ředitelky školní jídelny ve Staré Boleslavi. Na stránkách Městského úřadu v seznamu právních organizací zřízených obcí je u školní jídelny jako vedoucí právní organizace vedeno moje jméno - Krchová Kateřina -. Já ale již více jak dva roky jsem v důchodu a tuto funkci nezastávám. Nechci, aby si občané města mysleli, že jsem se zpronevěry / a jedná se o větší částku / dopustila já. Na stránkách školní jídelny je uvedeno pravé jméno nové dnes už snad ne paní ředitelky jmenované po mém odchodu. Děkuji za pochopení.

 

                                                                                                            Krchová Kateřina             

 

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.