Město očima nezávislého člověka

Další mystifikace lidí radou města

05.03.2014 13:34

V posledním známém a veřejném zápisu z jednání rady města ze dne 19. 2. 2014 se uvádí, že město dalo výpověď devíti zahrádkářům na Zápské, jako důsledek předpokládané a koalicí předem předjednané směny pozemků pro Kaufland. Dokonce byla v zápisu uvedena i jména osmi zahrádkářů, devátá zahrádka již zůstala neobdělávaná.

V zápisu se uváděl i fakt, že výpověď byla zaslána i svazu zahrádkářů. A právě v této větě jsou skryté další výpovědi zahrádkářům. Jeden ze zahrádkářů, který za zachování zahrádek na Zápské dlouho, ale jak je vidět marně, bojoval, Stanislav Matušinec, napsal:

„Pod prvním bodem- výpověď Místní organizaci svazu zahrádkářů je skryta většina zahrádkářů, tedy dalších šestnáct, kteří mají na Zápské zahrádky. A tyto výpovědi budou zaslány městem na adresu městské organizace svazu zahrádkářů. A svaz ať si s tím poradí sám!

Takže i zde je ze strany města jasná manipulace s vědomím občanů! Devět zahrádkářů je číslo, nad kterým se již lidé moc nepozastaví. Ale dvacet pět – to již zní méně výhodně. A jsou zde i další dvě zahrádky již neobhospodařované – důsledek tlak a kampaně města za Kaufland.“

Na Zápské tudíž dostali výpověď všichni zahrádkáři, ale to se v zápisu raději neobjevilo, Stanislav Matušinec má naprostou pravdu, rada města občany neustále klame, mystifikuje a neříká plnou pravdu. A nejenom v tomto případě.

A ještě jedna flagrantní záležitost ze zápisu vyplynula, aniž by zastupitelstvo hlasováním o směně pozemků rozhodlo, zatím jen koalice pověřila radu města k dalším krokům vedoucím ke směně pozemků, rada města již dává zahrádkářům výpovědi. Znamená to, že je si dopředu vědoma, jak hlasování dopadne.

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.