Město očima nezávislého člověka

Díky, místostarostko Nováková!

28.01.2013 11:55

V Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi ve druhém kole prezidentských voleb zvítězil Karel Schwarzenberg. Tak hovoří fakta. Zřejmě je u nás ve městě více lidí, kteří jsou na tom tak dobře, že mohli volit představitele feudální šlechty, člena vlády, která dělá vše pro to, aby ožebračila tento národ. Kdyby totiž chtěla tato vláda, podpořená koalicí s nejdůležitějším hlasem odsouzeného korupčníka, ve které je Schwarzenberg místopředsedou vlády, opravdu šetřit, neprosazovala by církevní restituce.

Ty totiž posunuly státní dluh z proklamovaných měně než tři procenta HDP na celých šest procent HDP státního dluhu. A další a další opatření, které jdou proti lidem tohoto státu. A jedním z velmi silných podporovatelů tohoto okrádání lidí je právě Schwarzenberg. Právě ten člověk, kterého jeho podřízení na ministerstvu zahraničí nesmějí oslovovat pane ministře, ale musejí mu říkat pane kníže.

Naštěstí lid, v nejdemokratičtější formě hlasování – přímou volbou, zvolil namísto „knížete“ se švýcarským pasem opravdového Čecha – Miloše Zemana. Naštěstí!. A k prohře Schwarzenbergra paradoxně přispěla velmi výrazným dílem i naše místostarostka, členka TOP 09, Nina Nováková.

Deník Právo dne 28. ledna 2013 uveřejnil článek Poražení: z undergroundu se nevyhrabeme.

Po vyhlášení výsledků druhého kola prezidentských voleb a zjištění, že jejich obdivovaný „punkáčový kníže“ prohrál, byli redaktoři Práva ve volebním štábu poraženého.

O tom, co se dělo po zjištěné prohře, deník uvádí. Cituji: „Když odcházel, začal jeho tábor zpívat chorál Svatý Václave, nedej zahynouti nám ni budoucím…

Demonstrativní hudební vložku iniciovala učitelka gymnázia a místostarostka Brandýsa nad Labem Nina Nováková, která začala jako první zpívat i před čtrnácti dny po první volbě hymnu, která se ve Schwarzenbergově podání stala internetovým hitem a asi mu ve volbách ublížila.

„Jestliže někdo zesměšňoval, že neumí zpívat, tak je hloupý, on se přeci nepřihlásil do Zlatého slavíka, ale do prezidentské volby a v ní se ctí obstál,“ řekla Nováková. Dodala, že chtěla kolegům dodat kuráž a pozitivně nasměrovat jejich hněv.“ Konec citátu.

Jak vyplývá z diskuzí na mnoha internetových serverech, právě neznalost slov, ale ani melodie naší hymny, přesvědčilo mnoho nerozhodnutých voličů, aby tohoto cizáka nevolilo.

Nina Nováková tak paradoxně pomohla, a to mírou nikoliv malou, k volebnímu vítězství Miloše Zemana.

Děkuji vám za sebe, ale i za všechny voliče skutečně českého prezidenta, že jste tak významnou měrou přispěla k vítězství Miloše Zemana, paní místostarostko. Udělala jste to, co já bych svými chabými silami nikdy nedokázal, přispět k prohlédnutí tisícovek lidí, jejichž hlasy pak pomohly k výraznému vítězství člověka, kterému, na rozdíl od restitučního fantóma Schwarzenberga, nikdy nešlo o peníze, ale o národ, o stát.

Ještě jednou, díky moc, Nino Nováková!

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.