Město očima nezávislého člověka

Do třetice všeho dobrého…….

30.09.2013 11:46

bohužel i zlého.  Včera ( 23.9.) se konal na náměstí v Brandýse nad Labem předvolební mítink ČSSD. Předčasné volby se blíží a jednotlivé strany se snaží získat přízeň voličů. Včera se občanům přišel představit Mgr. Stanislav Huml, občan našeho města, bývalý poslanec a především slušný člověk. Spolu s ním další dva kandidáti ČSSD – Jan Hamáček a JUDr., Ing. Petr Petržílek.


Teď zpátky k nadpisu mého článku. Bohužel potřetí v řadě zaúřadovala Česká pošta Brandýs n.L. Na mítinku jsem získal informaci, že okresní výbor ČSSD zadal poště k doručení 7 500 ks letáčků s pozváním na tuto akci. V podstatě každý občan měl mít možnost svobodného rozhodnutí, zda si poslechne volební program a další plány sociálních demokratů.   Stejně jako v minulosti totálně zmizela na naší „slavné poště“ dvě vydání Brandýsko-Boleslavského Kurýra, zmizely i letáky na tento mítink.
Náhoda to asi nebude, že vždy nejsou doručeny opoziční tiskoviny a materiály obdivující radniční koalici do našich schránek dorazí.

 Ve světle těchto informací nevím jak si mám vysvětlit příchod pana starosty Ing. Ondřeje Přenosila a místostarosty Ing. Jiřího Nekvasila na předvolební akci ČSSD. S úsměvem na rtech se šli podívat k oranžovému stanu, pochutnali si na volebním párku a spokojeně odešli.  Možná je potěšila „dobrá práce“ někoho z jejich příznivců na brandýské poště……

 

Jan Blažek

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.