Město očima nezávislého člověka

Dopis čtenáře k odvolávání ředitele ZŠ Palachova

16.01.2014 12:01

Po zveřejnění článku o dopisu, kterým se zaměstnanci ZŠ a MŠ Palachova postavili za svého ředitele Jaroslava Kindla, o jehož odvolání kdosi z rady města pravděpodobně usiluje, na mailovou adresu Brandýských novin, která je uvedena v záhlaví, dorazilo několik dopisů. Mezi nimi byly i dopisy rodičů dětí, které tuto školu navštěvují. Všechny se nesly ve stejném duchu.

Uvedu proto jeden z dopisů v plném znění, který vystihuje i ty ostatní. Autor dopisu se samozřejmě podepsal, ale zároveň projevil přání, aby jeho jméno nebylo zveřejněno. Jeho přání beze zbytku plním.

V dopisu se uvádí: „Do ZŠ Palachova chodí dvě mé děti. Musím říci, že s úrovní výuky obou dětí v různých třídách jsme naprosto spokojeni. Samozřejmě, zlepšovat lze vždy všechno, ale s kvalitou výuky a množstvím aktivit, kterých se našim dětem dostává, jsme plně spokojeni a není vidět jediný problém, který by měl vést k odvolávání ředitele školy.

Tu a tam s vedením školy elektronicky komunikuji (ohledně nějakých organizačních věcí) a komunikace byla vždy velmi ochotná. Zasahování úzké skupiny dočasně zvolených politiků, (kteří nemají ani příliš silné mandáty – viz výsledky voleb do Sněmovny na podzim), bych považoval za silně neférové a nemístné chování.“

Tak zněl jeden z dopisů. Není k němu cokoliv dodávat, a tak to nebudu dělat ani já.

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.