Město očima nezávislého člověka

Dopis čtenáře

11.04.2014 09:32

Je zcela běžné, že se čtenáři na uvedené e-mailové adrese novin dotazují na vše, co jim není o dění ve městě jasné, ale zároveň zasílají i postřehy a náměty včetně vlastních názorů. Jeden z názorů, neboť všechny se zveřejňovat nemohou, nikoliv z důvodu jakési cenzury, ale spíše prostoru, se týkal rekonstrukce Kralupské ulice. Uvádím e-mail v plné výši.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak je možné, že po Kralupské ulici jezdí nákladní auta, navzdory tomu, že je v této ulici umístěna dopravní značka, která to zakazuje. Možná i proto je tato silnice v takovém stavu, že nyní musí projít kompletní rekonstrukcí, což bude město stát určitě nemalé peníze.

Jestliže po rekonstrukci tudy budou i nadále projíždět nákladní auta, pak se jistě zanedlouho dostaneme do podobného stavu, jaký je nyní, protože nákladní auta tuto silnici opět zničí.

S pozdravem

Peter Markuška

Pokud po Kralupské jezdí nákladní vozy, které tam nemají co dělat, vzhledem k umístění dopravní značky, pak je na místě o tomto jevu informovat především městskou policii. Na oficiálních stránkách města je uvedeno její číslo. Městskou policii si vlastně platíme, neboť je hrazena z rozpočtu města, a proto by měla sloužit především nám, občanům. Městská policie by poté měla věnovat této ulici, pokud se opravdu jedná o časté průjezdy kamionů, a kamiony nejen z ní vykazovat, ale také pokutovat.

Vladimír Kapal

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.