Město očima nezávislého člověka

Dopis Krajskému soudu v Praze 5

26.10.2014 17:24

Krajský soud v Praze 5

Nám. Kinských 5

K rukám předsedkyně soudu Olgy Stránské

Tento dopis ohledně falešnému a podvodnému přípisu Krajskému soudu, falešně podepsaný mým jménem, odejde na soud zítra.

Vážená paní předsedkyně, dne 21. 10. 2014 byl doručen Krajskému soudu v Praze 5 dopis se stížností na regulérní průběh komunálních voleb ve městě Brandýs nad Labem – Stará Boleslav. Tato stížnost obdržela spisovou značku 50A34/2014. Dopis byl podepsán mým jménem.

Dne 23.10 byla stížnost zaslána Městskému úřadu města Brandýs nad Labem – Stará Boleslav a téměř okamžitě byla zpráva o pozastavení ustanovujícího zasedání nového zastupitelstva o dvacet dnů z důvodu podání stížnosti Vladimírem Kapalem zveřejněna na facebookových stránkách MO TOP 09 v Brandýse nad Labem. Tato informace se ke mně dostala přibližně po dnu od zveřejnění, tedy 24. 10. 2014. Okamžitě jsem volal tajemnici MěÚ Brandýs nad Labem – Stará Boleslav Ireně Tučkové, která mi telefonicky potvrdila, že pod stížností zaslané soudem jsem byl podepsán já. Okamžitě jsem Vám, paní předsedkyně, volal a tímto plním dohodu, kterou jsme domluvili.

S průběhem komunálních voleb ve městě Brandýs nad Labem – Stará Boleslav jsem byl spokojen a nenašel jsem na nich žádný důvod k jejich zpochybnění, a po pravdě řečeno, ani jsem tento důvod nehledal. Žádnou stížnost na regulérnost voleb či podpisů pod petičními archy jsem nikdy nepsal. Můj podpis pod stížností je zfalšován a celá stížnost je podvodem nejvyššího kalibru a zneužitím mého jména, stejně jako újmy na cti mé osoby. Doufám a věřím, že porovnáním obou podpisů, tedy mého vlastního pod tímto dopisem a zfalšovaným podpisem pod stížností, dospějete k závěru, že se jednalo o podvod.

Zároveň oznamuji, že ve středu, dne 29. 10. 2014, budu podávat na OO PČR v Brandýse nad Labem trestní oznámení na neznámého pachatele z důvodu podvodu a falšování úřední listiny, kterou se falešný přípis tím, že obdržel spisovou značku Krajského soudu v Praze 5, stal. Oznamuji též, že pokud by PČR mnou podané trestní oznámení odložila, obrátím se přímo na Státní zastupitelství, neboť tento případ mne jako stále ještě současného, ale i budoucího zastupitele poškozuje a budu trvat na řádném vyšetření a nalezení viníka.

Ve Staré Boleslavi

dne 26. 10. 2014

Vladimír Kapal

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.