Město očima nezávislého člověka

Dovolil jsem si dovolenou

23.08.2014 08:55

Pravidelní čtenáři Brandýských novin jistě zjistili, že za celý uplynulý týden se neobjevil jediný nový článek. Nebylo to tím, že bych ztratil motivaci, že by se nedělo nic, co by stálo za zveřejnění, nebylo to ani tím, že by u mne nastal syndrom vyhoření. Nic takového. Jenom jsem si dovolil mít, byť důchodce, dovolenou.

Po roce pravidelného a denního informování čtenářstva se vším, co se dělo ve městě, po článcích na blogu idnes, kde jsem byl několikrát nejčtenějším autorem ze všech, po čtení jak z mé knížky Osud legionáře, tak i komentářů k dění ve světě na internetovém, a stále více poslouchanějším internetovém rádiu, Svobodný vysílač cs., jsem si dal jeden jediný týden pauzu.

Chodili jsme po lese, snažili se najít nějaké houby, to marně, u nás zatím nerostou, nasbírali však mnoho ostružin, takže partnerka vyrobila skvělou marmeládu i šťávu, abychom nemuseli pít chemické jedy prodávané v obchodech, těšili se z malé partnerčiny vnučky a hlavně, odpočívali jsme.

Všechno krásné však jednou skončí, a tak je tady sobota a já po týdnu zase pustil počítač. Opět budete mít možnost dočíst se o městě to, co by mělo být před veřejností utajeno, opět budu své čtenáře informovat o tom, co se podařilo a co nikoliv.

Je zkrátka po dovolené a jsem opět zde!

Vladimír Kapal

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.