Město očima nezávislého člověka

Goebbelsovská ČT opět nestoudně lhala

12.01.2015 16:10

Celý svět byl šokován událostmi v Paříži. Zpočátku lidé na celém světě věřili oficiální francouzské televizi, když přinášela prvotní záběry. Teprve zásluhou hackerů se ukázalo, že vše bylo jinak. O tom, co a jak se s největší pravděpodobností stalo, se zamyslím v příštím článku. Nyní se budu věnovat opětovné manipulaci milionů českých diváků Českou televizí, kterou si všichni formou koncesionářských poplatků platíme a máme tudíž právo na objektivní a přesné zpravodajství. Jaká je však skutečnost, za kterou by se nemusel stydět ani hlavní propagátor nacistického Německa Goebbels?

Již před časem uvedla ČT 1 ústy Anety Savarové, že se v Doněcku konala, na popud oligarchy Achmetova, na fotbalovém stadionu statisícová demonstrace proti separatistům. Tuto lež ČT podpořila záběry na dav lidí. Skutečnost vyplula na povrch, když lidé, kteří byli poblíž, skutečnost natočili na mobily a zveřejnili na internetu. Tehdy se uprostřed obrovského stadionu krčila skupinka sto padesáti až dvou set lidí. Inu televizní technika dokáže divy.

Včera, v neděli 11. ledna v hlavních televizních novinách uvedla Marcela Augustová a o něco později se přidala i příšerná Dana Písařovicová, že politici, kteří se sjeli do Paříže, se zaklesnuti pod paží vydali, v čele milionové manifestace v ulicích Paříže, na protest proti terorismu. A opět to dokumentovaly televizní záběry, šikovně sestříhané tak, že tomu diváci věřili.

Jenomže však zase zafungovaly sociální sítě a lidé, kteří faktickou skutečnost natočili na mobily, což se hned dnes ráno objevilo na facebooku. Pařížská ulice, kudy šli manifestující politici, podvodníci, vůbec nebyla plná lidí stejného názoru, naopak! Politici zabrali po cestě dlouhé asi sto padesát, maximálně dvě stě metrů, celou šíři ulice, to je pravda, ale za nimi byl jen hlouček opět tak sto padesáti, maximálně však dvou set lidí, kteří tvořili stafáž pro zmanipulované televizní záběry. Taková byla pravda. Politici tudíž opět lhali celému světu!

Za touto skupinkou lidí, o nichž jsem přesvědčen, že se jednalo o členy bezpečnostních sil různých zemí, chránících své politiky, se pohybovalo několik uniformovaných francouzských policistů. Takže žádný pochod v čele milionové demonstrace, ale podvod.

Navíc, mezi potentáty se objevil například Benjamin Netanjahu, Izrael, kterému lpí na rukou krev 2101 lidí žijících v Gaze. Byl tam i Nicolas Sarkozy, který má na rukou krev 90.000 lidí, kteří přišli o život, když vydal rozkaz svým bombardérům, aby zahájily totální destrukci šťastného státu, šťastných lidí z Libye.

A vrchol byla přítomnost vraha, fašisty, banderovce a občana USA, prezidenta Ukrajiny Petra Porošenka. Zatímco skandoval, jako ostatní heslo „Já jsem Charlie“ na podporu odporu proti teroristickému činu francouzských občanů alžírského původu, v tu samu chvíli bombardovalo ukrajinské dělostřelectvo a raketová vojska Ukrajiny ruský konvoj humanitární pomoci těžce zkoušenému lidu Donbasu, jehož vypravení bylo kontrolováno mezinárodními humanitárními organizacemi, které shledali veškeré vybavení jen a pouze jako humanitární záležitost. Tento vrah ukrajinských dětí má ruce od krve za 6.000 mrtvých a denně na Ukrajině umírají další lidé.

Jakým právem tito jmenovaní politici, kteří by měli být, pokud by na světě existovala opravdová spravedlnost, souzeni před mezinárodním tribunálem v Haagu, jako váleční zločinci, šli v čele ostatních politiků? Ti ostatní mají též máslo na hlavě, viz Angela Merklová a její postoj k protiislámské společnosti Pegida, ale zatím na jejich rukou přímá krev obětí nelpí.

Všichni politici, držící se pod paží, snad aby demonstrovali soudržnost, svět podvedli. Ano, jde jim o soudružnost, ale nikoliv proti teroristům a militantnímu islámu, ale předvedli světu pimprlovou komedii a soudržnost v konání směřujícím proti všem slušným lidem nejen v Evropě, ale na celém světě.

Vladimír Kapal

 

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.