Město očima nezávislého člověka

HLEDEJME

20.11.2014 09:28

Ale kde a co? Procházíme-li světem, uvidíme, že lidstvo je různé ve své vizáži, barvě pleti i jazycích. A i zájmech a chování.

Jsou za námi komunální volby. Politické strany a různá uskupení nám říkaly co dobrého a potřebného by pro město, to je nás občany rády vykonaly. Počáteční výsledky slibů učiněných u „Kulatého stolu“ se již začínají objevovat. (Neplní se). Ukázalo se i, které informace o „habaďůře na voliče“ jsou  pravdivé, kdo nehraje fér a možná se ukáže i kdo ještě byl pouhou „mucholapkou“ na voliče.

Nebýt nikomu zavázán, než svému přesvědčení, je dobré. Je ale třeba pro své přesvědčení také něco dělat.

Jak chápat volební uskupení „Nezávislí 2014“, které na čelo své kandidátky dalo paní Osuskou. Ta po svém zvolení odstoupila. Chtěla tím říci: vážení moji voliči, já vám na vaši důvěru kašlu. Já jsem na někom moc závislá a plnila jsem pouze jeho (jejich) příkaz!  Že by ostatní členové kandidátky nevěděli, co se chystá? Zůstává velká pochybnost.

Hledají rodiče dětí, ze školky ve které je paní Osuská ředitelkou, odpovědi na otázky – jak k férovosti vede své podřízené učitelky,  jak chce aby ony vychovávaly tu ještě nezkaženou generaci? Po jaké společnosti lidí ona touží? Je vhodnou osobou pro funkci ředitelky?

 

Voliči vybrali, jak vybrali. Informace před volbami jsme si přečetli!  Takže hledejme odpovědi i u sebe!

F. Štecha

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.