Město očima nezávislého člověka

JE ZÁCHRANÁ SLUŽBA V POHOTOVOSTI?

17.07.2013 08:33

V případě ohrožení zdraví nebo života je štěstím, když je včas přivolána sanitka záchranné služby. Lékař nebo záchranář může poskytnout první pomoc a zajistit převoz na příslušné odborné zdravotnické pracoviště.

Snad je tato pohotovostní služba v dostatečném počtu umístěna i v blízkosti Sněmovny. Proč? Zdá se, že zdraví několika poslanců může být ohroženo. Skoro se dusí a zajíkají, neboť  mají plná ústa DEMOKRACIE. Přejme jim aby toto nebezpečí překonali.

Paní Němcová situaci dosti špatně zvládá. Nejistota je krutá. Již jen maličko a životní sen může být splněn, premiérka českého státu.Proč ji to kazí – vždyť je stoprvá.

A co chudák pan Nečas. O funkci premiéra přišel, sex mu ovlivnil mozek až ke lhaní, čímž si pošpinil i svou vizitku. Jeho pravá ruka a spol.  trpí ve vyšetřovací vazbě již více jak měsíc.  (Langrem vybudovaný ochranný val se zhroutil)   Jak říká, jsou to chudáci. Že již více jak rok je ve vazbě pan Rath ho k lítosti nepřivádí. Rath byl údajně chycen při činu, vyslechnuti svědci, polovina světa ho zná ale stále nejsou připraveny potřebné obžalovací spisy. Prý by mohl utéci. Státní zástupci i soudci  v jeho případě pracují dobře. Ani se nemůže zúčastňovat důležitých hlasování. Nemůže plnit svou povinnost poslance a jsou tím odstrčeni i jeho voliči. Nedej Bože aby mohl být přítomen na hlasování!  Kde by pak byla ta demokratická stojednička?

Také „plzeňský právník“ pan Benda, který nikdy v životě nepoznal jak žije průměrná nebo podprůměrná rodina, téměř upadá do mdlob, že ten drzý Zeman si dle ústavy dovolil jmenovat premiéra a nebyl to nikdo z pošpiněné ODS. Jako u papouška z jeho úst stále vychází slovo demokracie. Miluje demokracii tak silně, že veřejně hlásá – když někdo z poslanců ODS bude hlasovat (svobodně) pro Rusnokovu vládu tak ho vyloučíme. Poslanec nemůže, jak je dáno, hlasovat svobodně a dle svého přesvědčení. Musí hlasovat jak chce Benda a jeho parta.. Asi by neměl vyhrožovat předem. Ale orgán strany by se měl rozhodnout po zvážení činu poslance.

O poslanci Kalouskovi je téměř zbytečné se vyjadřovat. Ale na jeho činy by se nemělo zapomenout.

Všichni ti, zajíkající se slovem demokracie, jsouce přesvědčeni, že mají čisté ruce, že vždy pracovali pro spokojenost VĚTŠINY občanů (ne pro svá korýtka a zájmová lobby), že používali demokratické způsoby, mají úžasnou šanci ukázat opozici a hlavně občanům, že jsou demokraticky na svých místech.

Určitě sami navrhnou rozpuštění sněmovny a nové volby které dokáží, že jejich většina je demokratická a ne zaplacená!   

Již se těším na jejich čestnost. Snad i těm kteří nechodí k volbám dojde, že na jejich hlase záleží.

Záchranná služba pak může být odvolána.

F. Štecha

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.