Město očima nezávislého člověka

Kdo ovládá televizi a je kampaní proti prezidentovi?

24.01.2015 10:57

O tom, že Česká televize záměrně divákům lže, zatajuje fakta a prosazuje to, co si mocní tohoto státu přejí, je známá věc. Jako důkaz manipulace s veřejnou informovaností nám může posloužit informace o statisícové demonstraci na Ukrajině proti opolčencům, zatímco faktické záběry z místa pořízené mobilním telefonem a zveřejněné na Youtube, ukázaly, že se jedná jen o maximálně dvě stě lidí. Stejně nepravdivé, zavádějící a mnohdy i lživé jsou informace o všem, co se na Ukrajině, ale i jinde ve světě děje.

Podívejme se tudíž na Google, co se tam uvádí o lidech, kteří mají co do televize mluvit, ale i na to, kdo je vlastně, kromě Kalouska a Schwarzenberga, kteří dnes již nepokrytě propagují Nový světový řád, za kampaní proti prezidentu Zemanovi.

Za vším je s největší pravděpodobností Monika Mac Donagh Pajerová. Google o této osobě, která byla nazvána monstrem, uvádí toto: Je to bývalá studentská vůdkyně z roku 1989, nyní pedagožka pražského centra New York University. Protizemanovské červené karty rozdávala Šárka Kadlecová, bývalá zaměstnankyně amerického velvyslanectví, jaká náhoda, že? NYU je něco, jako byl dříve VUML, jen teď je to havlismus.

Monika Pajerová je vdaná za Ira Petra Mac Donagha. Dříve měla milenecký vztah s Lubomírem Zaorálkem, a po jeho rozvodu s ním žila. Že by právě proto brojil Zaorálek proti Zemanovi? Dcera Moniky Pajerové, Emma Smetana je moderátorka TV Nova. Narodila se v Paříži, kde M. Pajerová žila se svým prvním manželem Smetanou. Emma Smetana žije s muzikantem a hercem izraelského původu Jordanem Hajem.

Sestrou Moniky Pajerové je známá „Biomasa“ Kateřina Jacques, jméno má po francouzském exmanželovi Christianu Jacques. Je partnerkou Martina Bursíka, bývalého předsedy Strany zelených a místopředsedy ODS Topolánkovy vlády, jemuž můžeme děkovat za jednu z nejvyšších cen za elektřinu v Evropě, díky jeho návrhu na výkupní cenu fotoelektřiny. Martin Bursík žil dříve s Monikou, nevlastní sestrou Jiřího Dienstbiera mladšího. Jiří Dienstbier starší byl 4x ženatý, jeho třetí manželkou byla Květa Dienstbierová, bývalá manželka Ivana Havla, bratra exprezidenta Václava Havla. Jiří Dienstbier mladší se narodil ve Washingtonu a je americkým státním občanem.

Tento klan organizuje hysterické mediální štvanice proti prezidentu Zemanovi a je i za kampaní s červenými kartami rozdávanými zmanipulovaným studentům. Není to tak dlouho, aby si lidé již nepamatovali, jak Jiří Dienstbier mladší nenávistně vystupoval proti Zemanovi ve volbě prezidenta, přičemž se jeho nenávist, ale i uražená ješitnost poté, co jej lidé – voliči neposlali ani do druhého kola prezidentských voleb, ještě vystupňovala a prakticky v ní pokračuje dodnes.

Vladimír Kapal

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.