Město očima nezávislého člověka

KŘTINY LVÍČETE NA VÝSTAVĚ EXOTIKA V LYSÉ NAD LABEM

07.10.2014 10:53

Výstaviště Lysá nad Labem pořádá od čtvrtka 30. října do neděle 2. listopadu 2014 již sedmý ročník mimořádně atraktivní výstavy Exotika.

V nově otevřené moderní hale bude slavnostně pokřtěno mládě lva pustinného. Velkou novinkou letošního ročníku bude i expozice živých tropických motýlů. Návštěvníci se dočkají soutěže v malování s  akvaristickou tematikou a dalším programem pro děti.

 

V uplynulých letech na Výstavišti v Lysé nad Labem proběhlo již šest ročníků velmi úspěšné celostátní výstavy Exotika. Letošní ročník nabídne expozice a aranžmá na ploše 10 000 m2, takže bude k vidění daleko více exotických zvířat a rostlin.

I letos se mohou návštěvníci těšit na velké a malé papoušky, drobné exoty, vodní ptactvo – kachničky, holoubky, bažanty, terarijní živočichy (hady – škrtiče i prudce jedovaté, ještěry, želvy vodní i suchozemské, pavouky), savce (surikaty, ježury, lemury), akvarijní ryby. V expozicích akvaristiky bude možné shlédnout krásné rybky doplněné rostlinami v  akváriích.

Největší kolekce drobných pěvců se představí i na letošní výstavě Exotika. Součástí výstavy je rovněž otevřené mistrovství bodovaných exotických ptáků. Návštěvníky dále jistě zaujme Amazonek červenohlavý, Alexandr duhový nebo mluvící kakaduové.

Opět byl obnoven trh zvířat a rostlin, které si návštěvníci budou moci nakoupit přímo od pěstitelů a chovatelů.

Po celou dobu výstavy fungují poradenská centra, místa, kde lze načerpat zkušenosti nejen pro začínající chovatele, ale i vyřešit problémy spojené s chovem.

Chovatelské potřeby jsou nedílnou součástí chovu a na výstavišti se představí prodejci s širokým sortimentem všeho, co chovatel potřebuje

 

Pro veřejnost je otevřeno od čtvrtka 30. 10. 2014 do neděle 2. 11. 2014 vždy od 9 do 17

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.