Město očima nezávislého člověka

Kubice nás poslal do padesátých let

30.08.2012 16:24

Likvidace jediného slušného policejního prezidenta po roce 89 Lessyho, v podání nastrčeného ministra vnitra Kubiceho, nás poslalo do padesátých let.

Tehdy byl ministrem vnitra nechvalně známý Václav Nosek a pamětníci o něm dodnes říkají, že to byl zlý a zákeřný člověk, který do písmene plnil zadání zločince Gottwalda. S několika z nich jsem měl možnost hovořit. Tehdejší SNB na jeho popud připravila a vykonstruovala politické procesy s lidmi, kteří se nehodili komunistům do krámu a vyústily do vražd Slánského, Horákové či generála Heliodora Píky.

Naprosto stejně se dnes chová ministr vnitra Kubice. Nedodržením ústavních práv neodsouzeného  Davida Ratha to začalo, vazebně nezajištěnou bývalou ministryni Parkánovou to pokračovalo a skončilo to vymyšleným a neodůvodněným odvoláním policejního prezidenta Lessyho. To vše má na triku současný ministr vnitra Kubice.

Přitom zveřejnění jeho zprávy, opět před volbami v roce 20006, bylo na trestní stíhání, neboť se všechna jeho uvedená fakta ve své zprávě ukázala jako neopodstatněná a vymyšlená. Nic z nich se neprokázalo, zato významně jeho zpráva ovlivnila volby, k moci se dostala zločinecká parta kolem Topolánka a začalo mohutné rozkrádání republiky.

Policejní prezident Lessy dal volnou ruku protikorupční policii a poprvé po dlouhých letech se začaly vyšetřovat alespoň některé kauzy v podání bratrstva ODS. Samozřejmě to vadilo nejen samotnému předsedovi ODS a premiéru Nčasovi, ale především snad největšímu zločinci v dějinách země Kalouskovi. Věděl o čem mluví, když v kauze Parkánová prohlásil, že všichni, kdo se na této kauze budou podílet, budou později odstíháni. A je to  tady!

Lidé, mohutně masírováni médii se domnívali, že  jmenováním Lenky Bradáčové nejvyšší státní zástupkyní se uvolní prostor pro otevření dalších kauz. Omyl jako hrom! Ambiciózní právnička jde přesně ve šlépějích Vesecké. Všechny miliardové rozkládačky, ať už v podání ODS či TOP 09, budou postupně zameteny pod koberec, stejně jako za Vesecké kauza Gross, či kakaový Bob Kraus.

Současná vláda, kterou fakticky neřídí tajtrlík bez vlastního názoru Nečas, ale zrůdný zločinec Kalousek, nás všechny, jmenováním taxíkáře Kubiceho do funkce ministra vnitra, vrhla zpět do padesátých let. A pravicovým politikům poplatné a nikoliv nestranné a objektivní soudy už pracují na politickou objednávku. Soud vůbec nevzal, například, v potaz nahrávky náměstka někdejšího ministra Drobila Knetiga, ve kterých si jasně říkal o miliardové úplatky do kasy ODS a zprostil jej obžaloby. Kauza Drobil vyšuměla. Již dříve soud, ale ani policie nestíhala Vondru za rozkradení téměř miliardy, prý o tom vůbec nemusel vědět. Směšné!

Je vidět, jak mafie v podání ODS a TOP 09 funguje, jasně se ukázalo, že další z ohromných mafiánů, Íčko Langer, stále ovládá přes jím dosazené lidi, i současnou policii. Hovořil o tom nakonec v televizi i Radek John, i když má sám máslo na hlavě. Teď, když bude policajtům šéfovat jmenovaný nohsled Červíček, o kterém se vědělo již dlouho, že vystřídá Lessyho, snaha o očištění korupčního prostředí v nejvyšších patrech politiky, skončila. Teď už se nevyšetří opět nic, jako tomu bylo v letech minulých. Jsem přesvědčen, že stejně dopadne i Parkánová, vsadím boty, že soud, pokud k němu vůbec dojde, řekne, že je nevinná a že se vlastně vůbec nic nestalo. Jen my, lidé této země, jsme byli okradeni o téměř tři čtvrtě miliardy.

Tato vláda je to nejhorší, co nás potkalo. Co na tom, že zvýšením spotřební daně na pohonné hmoty stát přichází o miliardy, snižovat se nebude, aby si lid náhodou nezačal příliš vyskakovat. Co na tom, že zvýšením DPH se opět vybralo méně, bude se opět zvyšovat. Připadá mi to, jakoby Kalousek, kterého vůbec nepovažuji za ekonoma, ale pouze za zločince neskutečně škodícímu našemu státu, chtěl jediné – uvrhnout většinu občanů republiky do totální bídy. Stejně, jako tomu bylo v roce 53, když lidé měnou přišli o peníze.

Většina diskusních příspěvků pod články v zmanipulovaných a pravici poplatných médiích na současnou vládu nadává. Téměř devadesát procent lidí s ní není spokojeno. Jenomže tomuto bratrstvu kočičí pracky jsou nějací lidé naprosto ukradení. Byť pravice poslední volby nevyhrála, zásluhou zrady voličů v podání VV, si dovládne až do konce volebního  období. A bude nás okrádat, ničit a házet v plen exekutorům a teď už i vládě poplatné policii.

Téměř všichni na současnou vládu nadáváme, ale můžeme si za to sami. Toto bratrstvo, mafii nebo chcete-li zločince, jsme si přece zvolili sami. Kdyby lidé četli volební program TOP 09 nebo ODS opravdu pozorně, volit by je nemohli. Především mladí byli okouzleni osobou mumlajícícho a spícího Schwarzenberga, aniž by tušili, že je to jenom nastrčená figurka Kalouskem. Stejně tak tajtrlík Nečas, vždyť ten se bál kdysi vzít ministerský post a teď vládne celé zemi. Tedy on nevládne, on jenom poslouchá Kalouska.

Zanedlouho budou krajské volby, pravice, tedy zločinci, pouze se za pravici vydávající, budou křičet, jak špatně socani na krajích vládli. Nenechte se mýlit, byl to právě Kalousek, který krajům ořezal rozpočty tak, že své sliby plnit nemohli. Měli bychom mít paměť a uvědomit si, jak mohutně krajské rozpočty rozkrádala ODS, když měla  své hejtmany.

Neudělejme znovu stejnou chybu a volme menší zlo. To, v podání ODS, TOP O9 a VV nám už jasně ukázalo, co dokáže. A věřte, už se toto uskupení, pravda dnes už bez VV, zato však s nikým nevoleným LIDEM, už teď kuje pikle a připravuje se, pokud vyhraje v krajích, jak  zprivatizovat nemocnice, rozuměj rozkrást je, a hlavně, jak zprivatizovat zdravotní pojišťovny. Pokud by se této partě tohle podařilo, těžce bychom to odnesli všichni.

A padesátá léta, do kterých nás uvrhl Kubice, by se vrátila s plnou parádou!

Uděláme stejnou chybu po dvou letech i podruhé? Doufám a věřím, že ne.

Nejsme přece nemyslící ovce!

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.