Město očima nezávislého člověka

Lze očekávat masivní mediální útok proti levici

05.09.2013 11:06

Podle neověřených informací, neboť podobné informace nikdo z odpovědných činitelů nepřizná, dostala jedna z největší soukromých televizí u nás dvě stě milionů na masivní a dehonestující kampaň proti levici a prezidentu Zemanovi před říjnovými předčasnými volbami. Tyto peníze měly prý přijít ze zahraničí a já bych se tomu ani nedivil.

Prezidentské volby, zejména jejich druhé kolo, nám všem zcela jasně ukázaly, na čí straně stojí i naše česká veřejnoprávní televize, u níž si můžeme o objektivitě nechat jenom zdát. Je tudíž nabíledni, na čí stranu se postaví i při volbách. To, co nám Česká televize předvedla v prezidentských volbách a jak zcela nepokrytě podporovala cizáckého kandidáta, lze očekávat i nyní.

Pravice nám vládla od roku 2006. A po celou tuto dobu, i když ministr financí, vystudovaný chemik, neustále řval, jak šetří, tuto zem a především její lid, bezostyšně rozkrádala. ODS se naprosto zpronevěřila svému přesvědčení o nízkých daní, skákala po obě volební období tak, jak Kalousek pískal, kdyby tomu tak nebylo, vládu by položil, však tím také neustále vyhrožoval a nakonec tak učinil.

Vezměme si jenom jak především ministři za TOP 09 devastovali naši ekonomiku. Ministr Drábek, naprosto zničil sociální politiku státu, stálo to miliardy a dodnes se z toho úřady nevzpamatovaly. Například Skarty. Nebo registry vozidel, to v podání Věcí veřejných, opět vyhozené miliardy a skutečnost je dodnes otřesná. Zdravotnictví, díky Hegerovi, je téměř před zhroucením, ale miliardy vytékaly vesele ven.

Jeden příklad za všechny. Jak sdělil někdejší ministr kultury Jandák, za něho bylo na ministerstvu kultury pouze jedno vozidlo Suberb za přibližně milion. Za Hanákové, řízené Polčákem a především všemocným zločincem Kalouskem, si ministerstvo pořídilo těchto vozidel dvacet devět. A to je pouze jedno ministerstvo, podobně to chodilo u všech.

A působení Karla Schwarzenberga v čele diplomacie? Nic jiného než škození České republice to nebylo. Tam, kam se chtěly nacpat obchodně jiné státy, především Německo a USA, rušil naše zastupitelstva, která především sjednávají obchody. Lhal, že se má ušetřit. A na druhé straně chtěl za hubičku prodávat pražské paláce a dokonce zámek Štiřín. Ještě, že byla Nagyová a vláda se poroučela.

Předčasné volby se blíží a s každým dnem se bude stupňovat masírování lidí v médiích, na levici se budou vytahovat všelijaké aféry, Kalousek již nyní straší lidi, že se jedná o svobodu. Lže, jako když tiskne. Anebo, dle jeho někdejších vlastních slov, mystifikuje. Pronesl je v roce 2006, když se chtěl spojit jak s ČSSD, tak i s KSČM, jen aby zůstal u moci. Stálo ho to předsednické křeslo u lidovců, a proto vylezl s mystifikací. A založil TOP 09 i se slintajícím, spícím a blekotajícím Schwarzenbergem. Ten nyní v rakouských a německých médiích nedělá nic jiného nežli republiku pomlouvá a škodí jí, nic jiného za úkol od Bildenbergu nemá.

A podobně jako u druhého kola prezidentských voleb si národ nenechal mozek vymýt natolik, aby zvolil právě nepřítele státu, věřím, že stejně jako tehdy, projeví český lid moudrost a rozum a zločineckou pravici, především účelově vzniklou TOP 09, vypráská a pošle ji na smetiště dějin. Český člověk přece není ani hlupák, ale ani ovce a nepodlehne masivní masáži zaprodaných médií.

Vladimír Kapal

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.