Město očima nezávislého člověka

Mělo by dojít k narovnání s brandýskými fotbalisty

06.04.2013 11:42

Město, respektive rada města, neboť právě ona bez vědomí zastupitelů podepisuje mnoho smluv, uzavřela dne 3.8.2010 s fotbalovým klubem F.K. Brandýs nad Labem smlouvu o poskytnutí finančních prostředků na zpracování projektové dokumentace na rekonstrukci sportovního centra F.K. Brandýs.

V průběhu času rada města zjistila, že nebyly dodrženy podmínky o správném vyúčtování poskytnutých finančních prostředků a žádalo o narovnání. Fotbalisté, jak bylo uvedeno radou města na veřejném zasedání zastupitelů, na žádost rady města nereagovali.

Odbor územního rozvoje a památkové péče nyní radě města proto předložil návrh na uzavření Dohody o narovnání s F.K. Brandýs nad Labem a nejpozději dne 9.4. by měla být tato dohoda podepsána starostou města Ondřejem Přenosilem.

Zápis z jednání rady města již neuvádí, ostatně to je již v našem městě neblahým zvykem, o jakou částku se jedná ani o tom, jakým způsobem město v dohodě narovnání požaduje. Ani na jednání zastupitelů nebyla výše poskytnuté částky vedením města uvedena.

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.