Město očima nezávislého člověka

Městské listy

28.01.2014 16:09

Dnes nám do schránky přišly Městské listy.

Po jejich přečtení jsem si řekla, že asi žijeme v naprosto idylickém městě. Dočetla jsem se jen samé pozitivní zprávy: oprava kočárovny se chýlí ke konci, Pražská už má stavební povolení, dojde k propojení Ostrůvku a Polabské cyklostezky, optimistické informace o opravě zámeckého bastionu a ulici Na Celné, o upravené zahradě školky na Pražské a další společensko-kulturní informace.

Městské listy by ale měly odrážet skutečný stav dění v našem městě, vždyť si je platíme z našich městských peněz. A tak bych očekávala, že se v nich dočteme například i to, že největší problém občanů Staré Boleslavi je pískovna.

O tom se ale pochopitelně nedočteme. Nebo si skutečně myslíme, že snad v Městských listech bude napsáno, že vedení města se vykašlalo na své občany a neposlalo odvolání proti rozhodnutí o povolení těžby písku jen pár metrů od rodinných domů? Nebo snad dokonce, že přestože dne 18.12.2013 na svém zasedání zastupitelé uložili vedení města tuto zásadní a neomluvitelnou chybu neprodleně napravit a poslat dodatečné odvolání, tak že k 19.1.2014  města tak neučinilo? Ne, takovéto zprávy, v námi placených Městských listech, skutečně nenajdeme.

Dagmar Altmanová

27.1.2014

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.