Město očima nezávislého člověka

Na nových stránkách města budou uvedeny instituce ve městě

19.06.2014 16:57

Na nově připravovaných webových stránkách města, mimochodem vznikají za nemalé peníze, by měly být, dle názoru odboru IT, uvedeny zápisy firem, organizací a úřadů působících na území města.

Uvedení do katalogu, který bude nedílnou součástí nových webových stránek města, bude pro všechny instituce bezplatné. Firmy, společnosti, organizace a úřady budou mít zvěřejněny tyto údaje: název, adresa, telefon, e-mailová adresa, web, IČO a popis činnosti v rozsahu maximálně 250 znaků. Nový katalog institucí, firem a úřadů, dle mínění rady města, zajistí občanům i turistům lepší informovanost o službách ve městě.

Každý subjekt může být zařazen do katalogu pouze jednou, možnost inzerce formou uvedení kantaktních údajů a stručného popisu činnosti se nebude týkat politických stran a subjektů s politickou náplní. To tudíž znamená, že v katalogu nebude smět být uvedeno ani jedno z občanských sdružení, kterých je ve městě několik, neboť jejich činnost lze označit za politickou, a to i tehdy, kdyby se některá z občanských sdružení nezúčastnila podzimních komunálních voleb.

Doufám, a pevně věřím, že v katalogu budou umístěny i veřejné záchodky, které turisté a návštěvníci města velice často zoufale a marně hledají, neboť jich je ve města, na jeho velikost, tragický nedostatek.

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.