Město očima nezávislého člověka

Na ulicích se bude kopat

15.08.2014 10:27

ČEZ budou odstraňovat vrchní vedení elektřiny a kabely budou ukládat do země na několika brandýských ulicích. Jedná se o ulice: Karla Šebora, kpt. Jaroše, Karla Lípy, U Jízdárny, Antonína Lukeše, Na Skalkách, Smetanova, Škroupova, Tylova a Vrábská.

Vzhledem k této akci ČEZ, při které budou odstraněny i betonové sloupy, na kterých byla umístěna světla veřejného osvětlení, musí město instalovat nové sloupy na světla a na uvedených ulicích se tudíž začne kopat. Předpokládaná cena zakázky je 1,5 milionu korun bez DPH.

Rada města proto obeslala firmy ze svého neveřejného seznamu s tím, že z došlých nabídek bude hodnotící komise posuzovat jediné kritérium, a tím bude cena, za kterou firma tuto zakázku provede. Členové hodnotící komise jsou téměř při všech veřejných zakázkách stejní, jen se stále dokola mění titíž lidé. Tuto zakázku bude posuzovat Pavel Havlíček, Jiří Polák a Ladislav Antončík.

Předpokládaná cena, jak bylo výše uvedeno, je 1,5 milionu korun a uvidíme, zda některá z tajných oslovených firem přijde s cenou nižší.

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.