Město očima nezávislého člověka

NAŠE ZDRAVÍ JE OHROŽENO !

30.07.2013 15:21

Pozor, může to být infekční.Zdá se, že neznámá nebo možná známá příčina ohrožuje a vyvolává změny v oblasti hlavy. Možná jen odhaluje dříve skryté vady. Je zajímavé, že tato choroba napadla osoby u kterých by se neměla vyskytnout. O to je nebezpečnější..

Kterým bacilonosičům se raději vyhnout. Na příklad hlavní církevní hodnostář Duka. Když naprostá většina (ne jen „demokratická“) národa byla proti rozsahu církevních restitucí, nazval nás „LŮZOU“. Je pro něj škoda, že nejsou husité, kteří by jej vyléčili. Osamocená Církev československá  husitská to sama nedokáže. Jen několik citací slov jejich biskupky.

„Jasné, co se ukradlo, má se vrátit. Otázka je, kterak zjistit, kdo co komu kdy ukradl, komu to patřilo právně či jen správou a nadto: kdo to vytvořil svýma rukama. Kam se poděl majetek nejen popravených českých nekatolických stavů, proč emigroval Komenský.  Nebyla větší lůzou ta v purpuru, když dopustila trojpapežství a ze „sboru Páně“ učinila  „sbor pánů“ nad samotným Hospodinem“?

Toto je pohrdání lidmi a jejich urážení svědčí o tom, že nejvyšší katolický představitel je asi infikován.

Dalším možným nakaženým může být  Kalousek. Kdysi poslanec strany lidové. Ve své funkci uráží koho ho napadne a dovolí si i fackovat občana na ulici, za stejný skutek který sám činí. Běžný občan, ne ekonom, může mít svůj neodborný názor a přehlédnout kvality Kalouska. Tyto kvality hodnotily bankéřské kruhy, které jej uváděly jako nejlepšího ministra financí. Oni, kteří zde mají „zlatý důl“ to vidí jinak než občan tohoto státu.Jaké je například hodnocení od ekonoma působícího na Vídeňské univerzitě: „V zahraničí M. Kalousek nezaujal. Na evropských jednáních nepřišel s žádným nápadem a média si jej všimla pouze v souvislosti s vládní nestabilitou a korupčními skandály. Doma se ukázal jako zadatný politický taktik, ale mizerný  ekonomický stratég,  bez jediné úspěšné reformy“ Starší občan může pouze vzpomenout na jeho akce ve funkci náměstka na obraně,záhadnou smrt v rodině, padáky nebo církevní restituce. Pak mu možná doporučí –mlčte a jděte si užívat svých peněz.

Nebo pan Schwarzenberg. Osoba  která měla zájem být reprezentantem a hlavou našeho státu.Otec rodiny, kde ani  nepovažoval za  vhodné je učit česky.. Žít zde a poznávat „svou zem.“ Chtěl nám dělat prezidenta a nyní před světem uráží současnou hlavu státu. Je to normální chování bývalého  šéfa diplomatických služeb?

Možná i u expremiera Nečase uspěla infekce. Jeho výroky o lidském dobytku a svini, vzbuzují obavu, zda se některý jeho orgán  nezvětšil na úkor jiného.

Je smutné, že i vysoce postavená Němcová uráží hlavu státu.. Lze pochopit její možnou osobní ztrátu, ale možná si to může vyříkat s prezidentem přímo. Dobře ví o všech nečestnostech v ODS. O neexistenci sponzorů její strany, politických kšeftech placených ze státních peněz a jiné. Zásah infekce ji  možná  neumožňuje přestat urážet a říci: Chci nové volby a ukáže se kde je pravda.

Příští volby ukáží kolik občanů a to i z našeho města patří do které skupiny a podporují ji. Kolik jich podpoří  „bacilonosiče“. 

F.Štecha

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.