Město očima nezávislého člověka

Neplácejme na sebe ropu a chemii

14.09.2011 12:10

Nikdy v minulosti nebylo tolik alergiků jako je tomu dnes. K tomuto neblahému jevu přispívá především špatný životní styl, plný stresu, napětí a neklidu, ale také velké množství chemie, kterou do sebe a na sebe všemožně cpeme. Většina potravy, kterou běžný člověk nakupuje, je plná chemie, jinak by velké řetězce nemohly jít s cenou za potraviny tak nízko a na kvalitní potraviny z nás většina ani nemá.

Dalším, a velmi podstatným, problémem jsou různé, chemií přeplněné hygienické a kosmetické přípravky. A nejedná se jenom o ženy, zdaleka ne, i my, muži, přece používáme různé holicí pěny, šampóny na koupání, tekutá mýdla, pánské parfémy. Takže problém s chemií máme stejný, podobně jako ženy. Většina těchto běžně používaných přípravků pak kůži enormně vysušuje, ta potom rychleji stárne a především pleť se stává nehezkou a vrásčitou. Ženy tento problém potom řeší tím, že na sebe napatlají o to větší množství různých make-upů, krémů a já nevím čeho ještě a domnívají se, že si dělají dobře. Omyl, dámy, ale i pánové! Čím více hojně propagovaných prostředků na pleť používáte, tím více své pleti škodíte. Všechny tyto přípravky obsahují plno ropných látek, konzervantů a lanolinu, a to vše pokožku zbavuje přirozené ochranné vrstvy a výsledkem je stále horší pleť.

Najednou se objeví dáma, které byste hádali přinejmenším o deset let méně, a to se vší kritičností a objektivností. Tak dobře totiž vypadá. Vrásky nejsou, stařecké skvrny na rukou nejsou, celulitida není, stejně jako svraštělá kůže na rukou a nohou. Zázrak? Ale kdepak. To je jenom výsledek používání správných přípravků, čistě přírodních a správně používaných. Žádné sprchové gely, mýdla a podobné sajrajty, které nám reklama cpe do těla všemi póry, ale čistě přírodní olejíčky a ta správná kosmetika. Pokud se používá dlouhodobě a správně, výsledek je ohromující.

Nemá smysl, abych já, laik, vypisoval jak na to, aby ženy, ale i muži nestárli a vypadali skvěle, stačí jen zabrousit na stránky www.kosmetikachytre.cz a vše podstatné se tam dozvíte. Můžete využít i bezplatné poradny, kde vám bude odborně vysvětleno jak při všelijakých problémech postupovat a můžete si přípravky i objednat, a to za velmi výhodné ceny, oproti těm propagovaným v televizi a v časopisech. A budete vypadat opravdu dobře.

Svůj vzhled máme všichni ve svých rukou a především v hlavě.

 

Kosmetička Soňa Zikmundová dokáže dělat přímo zázraky. A přitom bez chemie!

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.