Město očima nezávislého člověka

NEPLACENÁ REKLAMA

25.02.2013 15:51

 

Ve městě máme různé provozovny poskytující různé služby. Zajímavou provozovnou je prodejna TABÁK umístěná u Normy ve St. Boleslavi. Mimo kuřiva a kuřáckých potřeb nabízí i jiné zboží, například tisk a jiné. Zvláštností je, že se zde kouří. Nekuřák při vstupu hned nabude dojmu, že vstoupil do kuřáckého kupé. Že se moc nemýlí zjistí pohledem na pult a stolek kde spatří popelníky s nedopalky.

Po svém vyjádření – máte zde nakouřeno – je mu sděleno, že je  přeci v prodejně tabáku. Možná pro kuřáky dobrá zpráva. Může být zajímavá i pro skupinu těch co před Normou, po těžké práci vysedávají aby požádali přijíždějící nakupující o malou finanční částku. Pak ke své spokojenosti mohou v Normě zakoupit nějaké to krabicové víno nebo něco jiného. Nyní dobrá zpráva pro ně. Když by nebylo na cigarety je možno se nadýchat kouřem nasyceného vzduchu v prodejně tabáku.

Horší zpráva pro nekuřáka (jiným slovem nezávislého) kterému tam je kouřový parfém nepříjemný. Když chce něco jiného než cigarety, musí se příště obrátit na jinou provozovnu s žádaným zbožím.

Pokud by jste tam snad  poslali své nekuřácké dítě, na příklad pro noviny a vrátilo se vám čpící kouřem, věřte že nekouřilo. Nehledejte rákosku. Nechte jej několik hodin na vzduchu. Vyvětrá ono i oděv.

Budiž přáno každému podle jeho potřeb.

 

F. Štecha

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.