Město očima nezávislého člověka

Nevídaná serióznost

18.10.2013 11:20

Letošní nádherné léto, kdy jsme se neměli kam schovat před pálícím sluncem, mnohým z nás možná zastínilo představu, že také přijde podzim a zima a bude se muset topit.

Mně se to stalo, a když přišly najednou první chladné dny, uvědomila jsem si, že se musíme na zimu připravit.

Vloni jsme si pořídili kachlová kamna na dřevo a já jsem si uvědomila, že dřeva máme málo a že ho musíme shánět.

U Normy ve Staré Boleslavi a u Teska v Brandýse stála a stále ještě stojí paleta dřeva s cenami a kontaktem na firmu Ing.Jan Kotrba. Protože většinou nekupuji hned bez uvážení, udělala jsem si průzkum na e-poptávkách. Přišlo mi poměrně hodně nabídek, ale u všech mi něco vadilo. U jedné to byla podmínka minimálního množství odběru, jinde drahá doprava a vysoká cena, u některých zase dlouhé termíny dodání. Nakonec jsem se rozhodla, že si dřevo objednáme od firmy Ing.Jan Kotrba.

Dřevo mi přivezli během pár dní, ale v ty dny zrovna pršelo, dřevo zmoklo a v kamnech špatně hořelo. Zavolala jsme opět pana Kotrbu ml. a požádala ho, aby mi přivezli ještě jednu paletu suchého dřeva, abychom měli čím topit, než dřevo z první dodávky oschne.

To co následovalo, bylo neuvěřitelné. Během 2 hodin mi pánové z firmy Ing.Kotrby přivezli paletu naprosto suchého dřeva, a když jsem ho chtěla pochopitelně zaplatit, peníze ode mne nepřijali. Chvíli jsme se dohadovali, ale oni nakonec měli poslední slovo, peníze ode mne nepřijali a jako důvod uvedli, že mě jako zákazníka zklamali a to je pro ně nepřijatelné.

S takovým přístupem se skutečně málokdy setkáme. Proto jsem se rozhodla, že pokud existuje firma, která si opravdu váží svých zákazníků, měla bych o tom napsat a veřejně firmě poděkovat, což tímto dělám.

Takže, pánové z firmy Ing.Jan Kotrba, děkuji Vám. Moc bych si přála, aby se takovýto přístup serióznosti stal samozřejmostí a ne pouhou výjimkou.

 

Dagmar Altmanová

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.