Město očima nezávislého člověka

Nevím, zdali je to pravda, ale vše tomu nasvědčuje

31.01.2013 17:44

Obdržel jsem e-mail od jednoho příznivce Brandýských novin. To, co se uvádí v tomto mailu, je velice závažné, navíc proto, že dění v republice tomu po zvolení Miloše Zemana nasvědčuje. Voliče Miloše Zemana nazývá režisér Hřebejk oranžorudými prasaty, lidé, kteří pracují převážně v německých firmách jsou vyhazování z práce jenom proto, že volili Zemana a byli tak naivní, že se k tomu přiznali.

Nevím, zda je obsah e-mailu pravdivý, ale hysterie, která se proti demokraticky zvolenému prezidentu zvedla, nemá u nás zatím obdoby. Již před časem jsem psal, že se obávám, zdali v roce 2014 ještě budou svobodné a demokratické volby do sněmovny. Pokud by se zfašizované pravici podařilo to, co se v mailu píše, pak se s demokracií, svobodou a svobodnými volbami můžeme na dlouho rozloučit.

Stále více mi chování pravice, když se jí nepodařilo, i přes masivní kampaň všech médií, kromě Brandýských novin samozřejmě, prosadit člena Bildenbergu a zrádce národa Schwarzenberga do prezidentské funkce, připomíná řádění hnědých košil v Německu počátkem třicátých let.

Slušní lidé, kteří nechtějí dopustit totální rozkradení republiky, by se měli obrnit klidem a statečností a nenechat se zastrašit. Měli by i nadále, stejně jako při volbě prezidenta, trvat na svém přesvědčení a pamatovat na pud sebezáchovy. Vím, že to bude těžké, ale pokud se naplní to, co se uvádí v e-mailu, bude to znamenat, že demokracie v Česku skončí a nastoupí totalita taková, o jaké se nám za vlády komunistů v minulém režimu ani nezdálo.

Musíme být stateční a vytrvalí a doufat, že se pravicový puč nezdaří.

Vladimír Kapal

 

Kolik je na tom pravdy nevím, ale v Čechách není nic nemožné

OD HANA LENA JACOBSSON:
POZOR!!!!!!!!!!!!

 

Podle tajných služeb nejmenované země jsou zaznamenány telefonní hovory a lokální odposlechy, kde Petr Nečas jednal o možnostech vyčlenění několika desítek milionů korun na rozsáhlou kampaň proti levici a prezidentu Zemanovi, zvolenému 2 700 000 obyvateli Česka.

Úkolem je najmout skupinu lidí, která by vypracovala strategický plán, který bude ovlivňovat studenty a vyvolávat protestní demonstrace proti Miloši Zemanovi.

BIS dostala za úkol najít v minulosti pana Zemana něco, co se bude hodit jako argument pro svržení prezidenta ještě před přísahou, proto je v historii přísaha nařízena až za nejdelší dobu po měsíci, aby ODS a TOP09 měly čas zpracovat davy fanatiků a zklamaných voličů.

Demonstrace mají být doprovázeny aktivní a intenzivní kampaní v médiích o tom, že Zeman směřuje do Moskvy, o hrozbě socialismu a zvýšenému vlivu komunistů.

Pozor na akce na vysokých školách. BIS dostala úkol zpracovat cca 100 studentů k tomu, aby aktivně působili v tomto duchu na fakultách.

Tohle není výmysl, to je spiknutí TOP09 a ODS proti demokracii v České republice!

Akce se má napojit na demonstrace proti člence KSČM v krajském zastupitelstvu.

ODS aTOP09 je vážně ohrožena, pokud prezidentem bude Zeman, protože ten se chystá podpořit došetření trestných činů ministerských úředníků za TOP09 a ODS při defraudaci dotací z EU!

Pokud totiž padne vláda ODS a TOP09 což hrozí, pak policie začne znovu otevírat kauzy CASA, Opencard, Promopro, IZIP a řada členů ODS a TOP09 a současných špiček vlády, bude zatčena a vyšetřována nejen ze strany Česka, ale také za četné a rozsáhlé podvody v čerpání dotací přes fiktivní podvodné firmy kolem TOP09 a ODS, které tahaly z EU miliardy korun na dotacích na neexistující projekty.

Připravte se na masivní kampaň a poslední pokus české pravice o svržení prezidenta Miloše Zemana!

Tyto informace jsou ze zdrojů organizací, působících mimo ČR, které mají za úkol sledovat rizika a ohrožení demokracie ve státech EU a jsou naprosto pravdivé! V Kungsholmen, Stockholm.

 


 
 
Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.