Město očima nezávislého člověka

Nové stránky města budou stát 130 tisíc

11.02.2014 14:38

Rada města dne 4. 12. 2013 rozhodla, že osloví v poptávkovém řízení firmy na vytvoření nových webových stránek města. Osloveno bylo pět firem, nabídky však poslaly pouze tři firmy.

Hlavními hodnotícími kritérii byla: 1) Celková nabídka bez DPH, což znamenalo cenu za vytvoření stránek města a technickou podporu po dobu jednoho roku – váha hodnocení 40 %.

                              2) Reference společnosti – váha hodnocení 30 %.

                              3) Subjektivní vyhodnocení hodnotící komise designové části stránek a uživatelského

                               komfortu – váha hodnocení 30 %.

 

Vítěznou nabídku zaslala firma Webhouse s.r.o. z Jihlavy, a to cenu 132.987 Kč včetně DPH. Z této částky činí roční podpora stránek částku 24.516 Kč. Nabídky zbývajících dvou společností zveřejněny nebyly.

Rada města rozhodla, že s touto společností podepíše smlouvu a zároveň pověřila tajemnici MěÚ Irenu Tučkovou vytvořením pracovního týmu ke specifikaci požadavků města na detailní strukturu a vzhled webových stránek, a to do data 15. 2. 2014.

Současné stránky města jsou velice nepřehledné, běžný návštěvník se v nich orientuje obtížně a mnoho informací lze dohledat pouze po mnohém klikání, a to je špatné. Uvidíme, zda nové webové stránky města budou přehlednější a prohlížení bude jednodušší i pro běžného uživatele internetu.

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.