Město očima nezávislého člověka

Obracím se na vás, čtenáři Brandýských novin

24.10.2014 13:32

Pět let vydávám Brandýské noviny, informační médium se zprávami, které se nikde v oficiálních tiskovinách nedozvíte. Pět let, i několikrát denně, přináším horké novinky ze zákulisí komunální politiky, své vlastní názory a postřehy, o všem, co se v našem městě děje.

Vydávání Brandýských novin není zadarmo, za jejich vydávání se musí platit. Dosud byly Brandýské noviny v rozsahu do 300 mega a i z příjmů starobního důchodce jsem si je mohl dovolit. Nyní však rozsah Brandýských novin přesáhl tuto normu a při zachování novinového archivu, aby si čtenáři mohli eventuálně vyhledat veškeré články, publikované v průběhu času, se dostaly do mnohem dražšího pásma, které již přesahuje finanční možnosti starobního důchodce, který jiný příjem nemá.

Z tohoto důvodu prosím čtenáře Brandýských novin o sponzoring. Nežádám vysoké částky, stačí, abyste vy, čtenáři Brandýských novin, přispívali i malými částkami, zato však pravidelně, neboť platby se musejí provádět měsíčně. A bude záležet pouze na vás, zdali budete chtít být, jako sponzoři novin zveřejněni či nikoliv. Každý, kdo by chtěl být zveřejněn, nechť napíše na mailovou adresu uvedenou v záhlaví novin a každý konec měsíce bude zveřejněn seznam sponzorů, ale budu samozřejmě respektovat všechna vaše přání.

Příspěvky na činnost Brandýských novin prosím zasílejte na číslo účtu: 0043820113/0800. Pro přehlednost bude toto číslo stále uvedeno v pravém horním rohu banneru.

Věřím, že se mezi čtenáři Brandýských novin najde tolik čtenářů, kteří budou moci na provoz novin přispět. Předem vám všem děkuji.

Vladimír Kapal

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.