Město očima nezávislého člověka

Optika Markéta Křížková se nyní nachází v ulici F. X. Procházky!

21.06.2013 16:45

Je všeobecně známo, že stále více populace, a to na celém světě, musí používat brýle. Platí to především o střední a starší generaci, ale neustále se snižuje věk těch, kdož brýle potřebují. Dioptrické brýle se tak staly součástí lidského života. To je fakt. A právě proto, aby i se zhoršeným či poškozeným zrakem, byl život člověka kvalitní, slouží optiky, Optiku Markéta nevyjímaje.

Dalším neoddiskutovatelným faktem lidského života je zvyk. Lidem je naprosto přirozené, že se chovají podle zvyklostí. Vědí, že ten či onen obchod je tam nebo tam a ze zvyku jej navštěvují. Pokud se obchod přestěhuje, je to pro mnoho lidí problém, nevědí kam se přemístil, a tak zákonitě hledají podobný obchod v blízkosti. A to i přesto, že s tím původním byli naprosto spokojeni. Platí to i o optice.

Optika Markéta, která v Brandýse nad Labem ke vší spokojenosti zákazníků, působí již od roku 1998, se přestěhovala. Nyní sídlí jen malý kousek od brandýského náměstí v ulici

F. X. Procházky, ti starší obyvatelé města tuto ulici ještě znají pod názvem Kostelní. Stačí jen před večerkou, kde původně bylo pouze železářství, odbočit do zmiňované ulice a Optika Markéta každému padne do oka.

A proč pro nové brýle zajít právě do Optiky Markéta? Je to velice jednoduché. Proto, že právě zde naleznete nejen velice široký a bohatý sortiment moderních a krásných obrouček brýlí, stejně jako čoček, ale především proto, že zde obsluhuje zkušený personál, který poskytuje kompletní odbornou a profesionální péči o zrak a zároveň je k zákazníkům velice vstřícný a ochotný.

Proměří zrak, vybere odpovídající čočky a nabídne na výběr z celé řady obrouček podle současného trendu a diktátu módy. Naprosto totéž platí pro ty, kdož dávají přednost před klasickými brýlemi kontaktním čočkám. Tento český vynález, používaný na celém světě, podléhá stejně jako brýle, módě. Zákazník si může vybrat dioptrické kontaktní čočky v jaké chce barvě. A tak se může stát, že z původně hnědookého člověka je najednou modrooký. I to Optika Markéta umí, a to aniž by byla ovlivněna funkčnost kontaktních čoček.

Vše, co člověk k životu potřebuje, podléhá potřebě údržby a opravám. Dioptrické brýle nejsou výjimkou. I u nich je třeba čas od času nechat odborně vyčistit čočky, utáhnout miniaturní šroubky a matičky, nebo nahradit ty ztracené novými. Optika Markéta podobné záležitosti činí na počkání.

V krásné, příjemné a velice útulné provozovně, zákazník nalezne celou škálu moderních obrouček brýlí, širokou nabídku již zmiňovaných kontaktních čoček, moderní sluneční brýle rozličných tvarů a značek a provádí se zde i vsazení původních čoček do nových obrouček. Každé brýle by měly být uschovány v pouzdru. V Optice Markéta je nabídka tak široká, rozličných tvarů a barev, že je problém si vybrat.

Každý, kdo musí používat dioptrické brýle ví, že je často problém s čištěním. Naleznete zde speciální utěrky na brýle, různé čistící spreje a dále pak rozmanité šňůrky či řetízky na zavěšení brýlí, aby náhodou nespadly na zem. Komu z nás, obrýlených, se nestalo, že mu brýle z čela spadly na zem? Se šňůrkou se nemůže stát, že by se po pádu rozbily. Prostě nespadnou.

Další významnou nabídkou Optiky Markéta jsou lupy. Mnozí z nás, když si chtějí, například v supermarketu, přečíst zemi původu zboží či složení nebo dobu trvanlivosti ví, že písmena jsou tak malá, že ani s brýlemi se nedají přečíst. A tak je čím dál častější jev, že si lidé na nákup sebou nosí lupu. A zde si ji mohou vybrat.

Tam, kde jsou zákazníci navýsost spokojeni, se objeví i známé osobnosti, celebrity, jak je dnes módou je nazývat. Stálými, tudíž velice spokojenými, zákazníky Optiky Markéta v ulici F. X. Procházky v Brandýse je i z televize známý kuchař Zdeněk Pohlreich. A není sám. Pravidelnými návštěvníky jsou zde i moderátoři jednoho známého rádia, které nesmíme jmenovat, abychom neporušili zákon. Jsou to Iva Lechá a Vojta Efler.

Zdeněk Pohlreich

 

Iva Lecká a Vojta Efler

 

Zdeněk Chládek

Fakt, že mnozí naši sportovní reprezentanti nosí brýle a při sportu pak kontaktní čočky, je znám. Jmenujme například fotbalistu Jana Kollera či nejlepšího současného brankáře světa Petra Čecha. O těch je to všeobecně známo. Ale že nosí brýle a kontaktní čočky i nejúspěšnější český boxer a olympionik Zdeněk Chládek, tolik známo není. A přece je tomu tak. I on jinam nechodí nežli právě do Optiky Markéta. A proč? Protože je prostě nejlepší!

A co říci závěrem? Ten, kdo potřebuje brýle a chce mít opravdu tu nejlepší péči, nepůjde nikam jinam než právě do Optiky Markéta v Brandýse nad Labem do ulice F. X. Procházky. Tak je to jednoduché!

 

Kontakty:

Markéta Křížková – oční optika

Adresa: Ulice F. X. Procházky 368/1 Brandýs nad Labem 250 01

Telefon: 326 905 804

Mobil: 723 376 163

e-mail: optika.marketa@seznam.cz     

Web: https://www.optikamarketa.cz

 

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.