Město očima nezávislého člověka

OTUŽOVÁNÍ

01.05.2013 10:29

Je to metoda vedoucí k posilování imunitního systému. Většinou je otužování vnímáno jako otužování těla studenou vodou. Je prokázáno, že prospívá zdraví.

Nevím, zda si většina občanů alespoň všimla, že politici za pomoci svých spřízněných a zaplacených psychologů rozšířili otužování těla o metodu otužování mozku.  Ale pozor, otužování mozku není dobré, škodí mozku, ale i charakteru!

K otužování mozku je studená voda zbytečná. Stačí jen sledovat k tomu účelu zaangažované sdělovací prostředky. Ty od politiků zpracované pomůcky dostávají.

Jak například otužování probíhá, (Prosím slušné – neaplikujte)

Někdo z poctivců upozorní na financování ODS někým záhadným. Je odpovězeno ze strany ODS, že peníze jsou od Lajoše Bacze a Pepi z Hong Kongu. Předseda Klaus, nositel několika doktorátů, si náhle  nemůže vzpomenout na podmínky přijetí peněz ani na darující osoby. Je prokázáno, že uváděné osoby neexistují. Podvod a lež!  Kauzu je třeba zapomenout.

Otevře se proto další. Například lehké topné oleje, okradení státu. H-Systém, ožebračení lidí. Mozky již začínají být otužilé Nevnímají a nezajímají je ani jména viníků. Naopak, ještě získávají u velké části obyvatelstva důvěru! Pokračujeme v otužování mozků. Je úspěšné.

Z mnoha kauz určených k zapomenutí přidejme třeba ProMoPro nebo letadel Casa. A ať mají gauneři pokoj, tak jim ochránce udělí amnestii. Přidejme navrch sporné církevní restituce nebo solární elektrárny, či lépe řečeno jejich dotace.

Pro pokračování otužování, to je zapomínání, rozehrajeme novou akci ÚSTR -Ústav pro studium totalitních režimů. Zatím téměř žádné studium ale vyhledávání, případně vytvoření materiálu na nepohodlné osoby.

V jakém asi stadiu je dnes otužení mozků občanů? Již si nejsou schopni vzpomenout ani na jména dvou hlavních vlajkonošů? Již si myslí, že nic nezmohou? Dají pokoj a je proto s nimi možno orat?

Lze snad zastavit otužování mozků ustavením Komise pro vyšetřování zločinů „posametového“ režimu!  Ale to by občany musela opustit lhostejnost!

A to i v našem městě.

 

     F. Štecha

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.