Město očima nezávislého člověka

Po dovolené jsem opět zde

30.09.2013 12:14

Člověk musí čas od času vypnout, hodit za hlavu starosti všedního dne a užít si klidu, pohody a odpočinku. Od toho si lidé vymysleli dovolenou. Pokud jsou zaměstnaní, jejich práci za ně musejí vykonávat spolupracovníci a kolegové. V případě, že je člověk zaměstnavatelem sama sebe a navíc, pokud se jedná o publikační činnost, nezbývá nic jiného, nežli se na chvíli odmlčet.

A to je přesně ten případ, který jistě čtenáři Brandýských novin zaznamenali. Po celý týden se na těchto stránkách neobjevil jediný nový článek, jediná nová zpráva či poznámka a zamyšlení. Jistě, šlo by to vzít si sebou notebook a psát, ale to by již nebyla dovolená. A já si ji chtěl opravdu užít. Podařilo se. Odpočal jsem si, načerpal nových sil a přiznám se, že už mne začaly svrbět prsty.

Ode dneška tak budete, moji milí čtenáři, opět dostávat několik informací, zpráv a článků denně tak, jako tomu bylo po celý rok. Léto je to tam, čekají nás nevlídné dny a stále více tmy, a proto doufám, že Brandýské noviny opět na celý rok trochu ty nadcházející podzimní dny prosvětlí.

Vladimír Kapal

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.