Město očima nezávislého člověka

Po Nečasovi a Nagyové další milostná dvojice Picek a Třebická?

15.10.2014 11:24

Zveřejněno 24. 6. 2013 12:13

Z rozhovoru se šesti současnými i bývalými vedoucími zaměstnanci ministerstva obrany vyplynulo, že ministr Picek a Třebická spolu mají důvěrný vztah, poměr ministra s jeho podřízenou je v resortu obrany veřejným tajemstvím…

Po tragikomicky špionážních poznáních ve vztahu Nečas – Nagyová se už bojíme zeptat, kdo vlastně velí na ministerstvu obrany. A možná se nebojíme sami: kdo ví. Co už bude jednou hodnoceno jako korupční jednání!

„Odstraní“ i tisková mluvčí MO Mira Třebická ministra obrany Vlastimila Picka? Zdá se, že na to potřebnými předpoklady a vlohami, podobně jako Jana Nagyová, bohatě disponuje. Na každý pád video níže to dokladuje více než výmluvně. /Bohužel, video se mi nepodařilo do článku instalovat, pozn. vydavatel novin/. Na druhé straně takovéto nevojenské projevy, rádoby vojandy, nemohou veřejnost od MO zas tolik překvapit.

„Picek ani šéfka odboru Třebická na otázky týkající se jejich vztahu ČESKÉ POZICI neodpověděli, uvedli jsme v článku s titulkem Femme fatale ministra Picka. Komentovat to bylo pro Třebickou „pod úroveň“.

Ve státní správě demokratického státu je nepřijatelné, aby politik do veřejných postů, o nichž rozhoduje, obsazoval rodinné příslušníky a osoby, s nimiž navázal či navazuje důvěrné vztahy. Pokud se ministr rozhodne povýšit milenku do funkce, je to důvod pro jeho okamžitý odchod z úřadu.“

Jan Šinágl 24. 6. 2013

 

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.