Město očima nezávislého člověka

Po třinácti letech v Polabském TOKu končím!

22.03.2012 11:39

Od roku 1999 jsem čtenáře zpočátku Polabského týdeníku TOK, později už jenom Polabského TOKu, pravidelně informoval o dění v regionu. Šel jsem velmi často do hloubky problémů, pátral po skrytých a utajovaných faktech, které nesměly spatřit světlo světa a čtenáře jsem informoval. Čelil jsem za tuto dobu celkem šesti trestním oznámením za odhalení a zveřejnění nekalostí páchané volenými zástupci lidu. Všechna tato oznámení byla policií odložena. Psal jsem totiž pravdu a nic než pravdu.

Již před časem mi byly mé články jak v Polabském TOKu, tak i na www.itok.cz cenzurovány nebo se do tisku či na webové stránky vůbec nedostaly.

Proto vznikly Brandýské noviny. Dnes, ve čtvrtek 22. března, jsem obdržel informaci, že mé články vydavatelství Zera, týkající se komunální politiky, nebudou publikovány. Vydavatel Polabského TOKu a www.itok.cz se rozhodl, že nadále budou publikovány pouze od redaktora Votruby, tedy od člověka, který o komunální politice mnoho neví.

Z tohoto důvodu, kdy bude veřejnost o dění ve městě a o komunální politice informovat člověk neznalý a nikoliv já, který se v komunální politice pohybuji od roku 89, jsem dnešního dne ukončil jakoukoli spolupráci s vydavatelstvím Zera.

Aby veřejnost o mé podrobné a pravdivé informace nepřišla, budou v daleko větší míře zveřejňována zde na mých stránkách, kde mě nikdo nemůže omezovat, cenzurovat či vydírat.

Nikde jinde než zde se již veřejnost nebude mít šanci dozvědět, nejen o událostech, ale především o zákulisí, komunální politiky.

Vladimír Kapal

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.