Město očima nezávislého člověka

POZOR NA KLONOVÁNÍ.

07.01.2013 16:14

Sdělovací prostředky nám říkají, že dle šetření je více než 80% občanů proti rozsahu udělených milostí. Pobuřující je hlavně amnestie u největších podvodníků. Nastává překvapení. Ale proč? Myšlení a činnost Klause byla známa již po roce jeho účasti v politice Jen něco z mnoha – zhasnutí, aby se mohla republika rozkrást, nebo – neznám špinavé peníze.

Je normální, že na začátku divadla nás výkon herce zaujme, ale sledováním se dá zjistit, že jsme někam zaváděni a skutečná činnost a život herce je něco jiného. Je na každém kam se zařadí. Zda se nechá naklonovat. A tito naklonovaní  pak umožňují udržet svůj základ u moci. Připojí se i někteří neklonovaní, aby také dostali více do korýtka. Pozor, někdy se do korýtka dává a drbe za ouškem, aby se mohlo v případě zajmu zapíchnout.

Slušným lidem se opakovaně zvedá žaludek z „jako rebelů“ nebo ze strany „jako protikorupční“, která ač nebyla zvolena má několik ministerstev.

Řešit nyní otázku Klause a amnestie je zbytečné. Byl dobrým hercem podporovaným svými klony, korytáři a lhostejnými. U amnestie byl podpořený Nečasem a Blažkem. Dostatek naklonovaných má i v našem městě. A ve své činnosti asi neskončí. Pozor.

Budou volby. Neudělejme opět chybu! Někteří spoluviníci, kariéristé a herci se nám nabízejí. Ne v zájmu národa ale v zájmu svém.

Platí i dnes – Lidé bděte! A nezapomeňte, i u nás máme klony Klause.

F. Štecha

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.