Město očima nezávislého člověka

Předejděte očním problémům, nechte si pravidelně změřit zrak

03.07.2014 11:12

Markéta Křížková podniká v oboru optiky již dlouhá léta. V roce 2000 začala provozovat Optiku Markéta v Brandýse nad Labem, v pasáži u Ence. V roce 2013 se Nestátní zdravotnické zařízení Optika Markéta - Centrum péče o zrak, přestěhovalo blíž ke svým zákazníkům, do samého historického centra města, ulice F. X. Procházky 368/1, pouhých 10 kroků od Masarykova náměstí.

V památkově chráněných prostorách najdete nejlépe vybavenou vyšetřovnu očního specialisty v Brandýse nad Labem a obchod pro všechny milovníky krásných brýlí.

Vážíme si našich zákazníků, proto můžete brýle vybírat z různých cenových úrovní již od několika set korun až po luxusní značkové brýle. Odborný personál poradí jaké dioptrické či sluneční brýle vybrat, aby vyhovovaly vašemu životnímu stylu a potřebám.

Nezapomínáme ani na doplňkový sortiment – praktická pouzdra, šňůrky, hadříky na čištění, lupy či komplexní péči o kontaktní čočky.

Optometrička Lucie Tinglová odborně dospělým měří zrak a aplikuje kontaktní čočky. Měření očí je naprosto bezbolestné.

„Nejprve zjistíme na autorefraktometru objektivní hodnotu dioptrií, dále pomocí testů na LCD monitoru a tzv. sklíčkování dokončíme měření subjektivní. Celé měření trvá zhruba 20-30 minut.“ Líčí celý proces certifikovaná optometrička Lucie Tinglová.

Na vyšetření je třeba se objednat, abychom na vás měli dostatek času. Měříme každý pracovní den, po dohodě také v sobotu. Nechte si pravidelně minimálně každé 2 roky odborníkem změřit svůj zrak, můžete tak předejít případným komplikacím.

NYNÍ AKCE pro čtenáře Brandýských novin: objednejte se na měření do 31. srpna a dostanete 10 % slevu na celou zakázku (akce platí pro nákup nových brýlí včetně brýlových skel bez minimální hodnoty). Při objednání prosím zadejte kód „akce Brandýské noviny“.

 

Markéta Křížková

Optika Markéta - Centrum péče o zrak

www.optikamarketa.cz

PR

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.