Město očima nezávislého člověka

PREZIDENT NASTAVIL SPOLEČNOSTI ZRCADLO!

08.11.2014 09:38

   Prezident Zeman svým projevem, okořeněným citacemi vulgárních výroků svých oponentů, opět rozčeřil hladinu “ žumpy pravdy a lásky” a nadzvedl všechny její příznivce. Ale překvapil   a zaskočil i   všechny odpůrce morálního humusu, který je k nám zavlékán "užitečnými idioty", dle rozkazů a cizáckých zájmů několika "globálních rodin". Sopka zloby vychrlila, za účasti medií i sociálních sítí, na prezidenta bahno, nastřádané nejmíň za 20 let.

 

  Pokud se zamyslíme nad chováním prezidenta republiky v širších souvislostech, je zcela zřejmé, že se chová jen způsobem, který plně odpovídá dnešními stavu našeho morálně zdevastovaného státu. Ti, kteří sami sebe vydávají za "elitu" a roztáčí kolem vyjádření prezidenta smyčky hysterie, odvolávajíc se přitom mimo jiné i na nebezpečí mravní újmy mládeže, jindy nadšeně tleskají vulgaritám ve sdělovacích prostředcích, v zábavním průmyslu, ve sněmovně i ve vládě. A pozastavoval se některý z těchto pokrytců nad holými zadky homosexuálů při "pochodu hrdosti" a nad veřejně se tam miliskujícími páry lesbiček? Naopak! Tato “samozvaná elita", z drtivé většiny zkorumpovaná, prosáklá alkoholem a naparfémovaná marjánkou se v žoldu cizích zájmů už pětadvacet let snaží o dekadenci českého národa a má ještě tu drzost urážet a špinit nejvyššího představitele naší země.

 

   A jsou to především sdělovací prostředky, ovládané Havlovými pohrobky a uměleckou šmírou, které jsou rozsévači onoho morálního úpadku naší společnosti. Morální bahno, ve kterém jsme nuceni žít, je jen produktem snah pravdoláskařů a globalistů o nastolení “nového světového řádu! Připomeňme si, že kulturnost národa je nejen výsečí obrazu společenského života, ale také nezbytným předpokladem pro jeho rozvoj. Je smutné, že president Zeman je jednookým králem mezi slepými. Prezidentova slova, včetně oněch bulvárních citací, jen postrčila naše spoluobčany k zrcadlu, odrážejícímu stav naši společnosti. Poděkujme mu za to a zamysleme se sami nad sebou ! 

 

NÁRODNÍ PROSPERITA

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.