Město očima nezávislého člověka

Program schůze zastupitelstva byl rozšířen

12.12.2013 12:19

Při jednání rady města dne 5. 12. 2013 byl rozšířen program veřejného zasedání zastupitelstva dne 18. 12. 2013 ve Staré Boleslavi. Nově bylo do programu radou města zařazeno několik bodů. Za prvé, návrh na schválení realizace projektu: Celková rekonstrukce zahrady MŠ Pražská v Brandýse. Za druhé, Zpráva vodárenského systému za rok 2013, která souvisí s projednávaným bodem Stanovení cen vodného a stočného na rok 2014.

 Dle materiálů, které všichni zastupitelé obdrželi poštou, by se cena vodného a stočného, na návrh Finančního výboru, pro příští rok neměla zvedat a měla by zůstat na úrovni roku letošního, a to je pro všechny obyvatele města zpráva víc nežli dobrá. Bude ovšem záležet na lidové tvořivosti zastupitelů, zdali některý z nich nepodá protinávrh, kterým by se ceny zvedly a nakonec to nebylo schváleno většinou koalice, i to je totiž docela dost možné.

Dalším bodem, spíše administrativním, bude výkup infrastruktury na pozemku města, ale podobných bodů, na závěr schůze, je mnohem více.

Zato na poslední bod rozšiřujícím program schůze bude zřejmě velice diskutovaný. Bude se jednat o rozšíření žádosti o slevu z prodejní ceny a schválení výjimky ze Zásad II u domů 1114 a 1115 v ulici Sídliště ve Staré Boleslavi. Domnívám se, že se nebude jednat pouze o tomto jediném kompletu domů, ale o všechny domy určené k privatizaci v tomto sídlišti.

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.