Město očima nezávislého člověka

První předvolební podpásovka

28.09.2014 08:59
 

Redakcím novin a zřejmě i do mailových schránek po městě dnes anonym rozeslal výše uvedený obrázek s "naší" korespondencí.

Je to neskutečně ubohý pokus diskreditovat ČSSD v předvolební kampani. Celé je to podvrh. Doložitelné to je velmi snadno. Autor pamfletu nevěděl, kdy vydáváme Kurýra. V Městských listech jsem slíbil jeho vydání před volbami a tak tipnul termín po této neděli. 

V pondělí 22.9.2014 byl Kurýr odeslán do tiskárny. Dnes dorazil a je distribuován do schránek. Přečtěte si obsah. Je plný našeho programu. Kampaň jsme pojali pozitivně.

Ostatně, úroveň tohoto sdělení je tak ubohá, že jde udělat jediný závěr. Tady se někdo začal hodně bát, že na radnici konečně skončí staré pořádky.

Vyrobit takový paskvil není problém, všechny e-mailové adresy máme na těchto stránkách už dávno. 

A důkaz. Právě vydaný BBKurýr je ZDE.

A další důkaz. Mail Dagmar Altmanové, tak jak je uveden neexistuje :) :) Jednou je v adrese Altmanová@adelon.cz, aby pak odpovídala z mailu dagmar@adelon.cz (jeden tento mail opravdu neexistuje).

 

Co můžeme čekat dál? Podpálený barák, nebo přejetí na křižovatce? Zřejmě jde někomu o hodně. A nechceme nic jiného, než zprůhlednit financování radnice.

 
Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.