Město očima nezávislého člověka

Rada města se sejde se školskou radou ZŠ Palachova

09.10.2013 14:15

Vzhledem k prázdinovému odchodu několika učitelek Základní školy v Palachově ulici v Brandýse se rada města usnesla, že se sejde se školskou radou této školy. Sjednáním schůzky rada města pověřila místostarostku Novákovou, která má městské školství v gesci.

Na základě dopisů několika rodičů dětí navštěvujících tuto školu, ještě v době prázdnin, Brandýské noviny o celém případu již podrobně veřejnost informovaly, a to včetně detailního vysvětlení ředitele školy.

Zápis z jednání rady města sice jasný důvod konání schůzky neuvádí, ale lze téměř s jistotou předpokládat, že se jednání bude týkat právě náhlého a početného odchodu učitelek ze školy. I přes ujišťování ředitele školy, že kvalita výuky bude zachována, obavy rodičů přetrvávají, což mimo jiné dokladuje i několik mailů došlých na adresu redakce Brandýských rodin.

O čem se bude na schůzce jednat a zdali o ní bude uveden záznam v zápisu z jednání rady, ale i termín konání schůzky, nevíme. Nicméně se po jejím proběhnutím spojíme s ředitelem školy a budeme se na výsledek schůzky informovat.

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.