Město očima nezávislého člověka

Radnice koupí dvě nová auta

25.05.2013 12:23

Z důvodu nového pracovního místa na brandýské radnici – technického pracovníka radnice, který zajišťuje běžné opravy a údržbu objektů města, je nutné, dle rady města, pořídit menší užitkové vozidlo. S největší pravděpodobností se bude jednat o menší dodávku.

Toto vozidlo se bude zároveň využívat, dle zápisu z rady města z 15.5., zároveň pro odbor vnitřní správy radnice, například při focení nemohoucích občanů na občanské průkazy, dále pak při matričních kontrolách nebo svatby mimo město a při dalších příležitostech.

A to ještě není vše. Pro detašované pracoviště radnice v Praze je potřeba koupit též nové vozidlo. Tentokrát se jedná o vozidlo osobní. To staré, původní, uvádí se v zápisu, se musí vyřadit z provozu, protože je ve špatném stavu. O jakou značku vozidla či o jakou cenovou relaci se bude při nákupu nových aut jednat, se v zápisu opět neuvádí.

Vnitřní odbor radnice proto doporučil radě města obeslat výzvou firmy k podání cenových nabídek, a to opět z neveřejného seznamu firem. Pro otevírání obálek s nabídkami byla již jmenována i komise. Tvoří ji starosta Ondřej Přenosil, Jana Chvojková – vedoucí organizačně správního oddělení a Vlastislav Horáček – vedoucí odboru životního prostředí v Praze.

Rada města s návrhem souhlasila, odhlasovala si i hodnotící komisi, a tak se budou z rozpočtu města kupovat další dvě nová vozidla.

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.