Město očima nezávislého člověka

Realitní kancelář bude investovat do městského domu

03.07.2013 11:25

Rada města dne 29.2.2012 rozhodla o uzavření nájemní smlouvy na pronájem nebytového prostoru v pravé části domu čp. 34 na Masarykově náměstí v Brandýse o celkové výměře

40,5 m2 se společností AAA Blesk s.r.o.

Tato společnost zde provozuje reklamní, poradenskou, konzultační, realitní a zprostředkovatelskou činnost. Například se podílela na zprostředkování nákupu města od soukromého vlastníka lesního areálu Houštka a za toto zprostředkování obdržela od města 300 tisíc korun. Jenom připomínám, že Houštka stála město 5,2 milionu korun a odkoupila se přes odpor opozice, která považovala investované finanční prostředky za zbytečně vyhozené peníze. Jenomže koalice má dvanáct hlasů.

Dne 3.6. požádala společnost, v souladu se zněním nájemní smlouvy, o souhlas města k provedení stavebních úprav v pronajatých prostorách. Jedná se o vestavbu WC a šatny v části stávající kanceláře.

Rada města se stavební úpravou souhlasila s tím, že bude dodržena podmínka montáže měřiče studené vody. Zároveň rada města stanovila, že náklady na stavební úpravu budou hrazeny z prostředků nájemce, který je zároveň povinen odklidit na své náklady i stavební suť. Souhlas se stavebními úpravami byl podmíněn i tím, že v případě ukončení nájemného poměru nebude nájemce požadovat od města finanční vyrovnání.

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.