Město očima nezávislého člověka

Řidiči z Kloboučku přivítali módní trend – holínky!

16.07.2014 11:06

Naši olympionici v Londýně šokovali celý svět tím, že na slavnostní nástup při zahájení her přišli v pestrobarevných holínkách. Tento překvapivý tah vzal za své módní svět, především u nás, a holínky se tak staly módním a žádaným artiklem.

Přivítali to především staroboleslavští řidiči, kteří mají v sídlišti Na Kloboučku své garáže. Jeden z nich napsal: „Staroboleslavští vidláci cestují autem do Prahy zásadně v holínkách. Garáže ve Staré Boleslavi Na Kloboučku aneb členská země OECD v 21. století. Snímek byl pořízen 10. července 2014 v 6,30 SELČ. Před světem se můžeme chlubit pomocí Google Streetview. Pouhých 45 let od postavení garáží je stav takový, jako na fotografii, neboli 45 let diskriminace oproti majitelům garáží v první řadě s vyasfaltovanou komunikací k nim.“

Kolik by asi město stálo, pokud by opravdu chtělo tento tankodrom, v době dešťů plný vody, vyasfaltovat? Není to zátěžová komunikace, takže by se zřejmě nemuselo dělat příliš silné podloží. Jestliže má město 270 tisíc ročně na mzdy tří zaměstnanců synagogy, která ani městu nepatří, a to nejsou započítány odvody na zdravotní a sociální pojištění, jestliže má město peníze na pravidelné roční příspěvky, třeba u projektu Zdravé město to je sto tisíc ročně, nebo jako je MAS, tedy záležitostí, které občanům, mimo pár vyvolených, naprosto nic nepřinesou, mohlo by mít peníze i na vybudování příjezdové komunikace ke garážím.

Jenomže to by byla investice, která by pomohla pouze několika anonymním lidem, a to by pro mocné tohoto města naprosto nic nepřineslo, takže se raději platí synagoze, MAS, Zdravému městu a bůhví kolika dalším organizacím, spolkům a uskupením, roční příspěvky.

A ještě jedna věc by pominula, staroboleslavští řidiči, co mají garáže Na Kloboučku, by již nebyli světoví, nemuseli by totiž, aby se dostali suchou nohou do garáže, nosit módní současný hit – holínky.

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.