Město očima nezávislého člověka

Stanislav Huml diskutoval s kladenskými autobusáky

22.10.2013 10:28

V rámci předvolebních setkání s voliči se lídři středočeské kandidátky sociální demokracie setkali s občany Kladna. Nechyběl mezi nimi i lídr okresu Praha východ Stanislav Huml.

Ve svém vystoupení informoval přítomné, kterých se na kladenském Václavském náměstí sešlo poměrně hodně, že se v minulé sněmovně zabýval především dopravou a její problematikou a stejným problémem by se chtěl ve sněmovně zabývat i pokud bude do sněmovny opět zvolen.

Mezi přítomnými bylo i několik řidičů autobusů kladenské hromadné dopravy, které svým vystoupením Stanislav Huml velice oslovil. „Ze všech kandidátů, kteří tady dnes byli, mne nejvíc oslovil právě Stanislav Huml, protože přesně zná problémy nás, řidičů autobusů. A protože nechci, aby se po volbách opět dostali k moci lidé ze stran bývalé koalice, budu volit právě ČSSD a kroužek ode mne dostane právě pan Huml,“ řekl jeden z přítomných na předvolební akci ČSSD na Kladně.

Zdali se jeho přání vyplní a Stanislav Huml opět ve sněmovně usedne, rozhodnou nejen řidiči autobusů na Kladně, ale všichni voliči ve Středočeském kraji. Měli by volit a kroužkovat uvážlivě, vždyť opět hrozí, že spojené strany včetně stran bývalé koalice, mohou opět sněmovnu ovládnout. A to by znamenalo jediné, finance by opět řídil a kradl Kalousek, ministerstvo zahraničí by ovládl Schwarzenberg a opět by republice škodil, jak to činil po celá léta. A navíc by si přihříval svou podnikatelskou polívčičku Babiš. To bychom chtěli?

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.