Město očima nezávislého člověka

Těžkooděnci chránili fašisty

07.10.2014 11:27

V neděli 5. října se v Praze konala další z demonstrací proti genocidě etnických Rusů na Ukrajině, tentokrát byla zaměřena proti dlouhotrvajícímu výsměchu příznivců ukrajinského fašismu, kteří uspořádali v Praze akci Pražský Majdan.

Tuto akci, otevřeně propagující fašismus, vždyť videa běžící po celém světě ukazují fašistické znaky na oblecích ukrajinských majdanistů, vojáků, ale i hajlující, převážně mladé na Ukrajině včetně poslance tamějšího parlamentu a premiéra, povolil sám primátor Prahy Hudeček. Jak jinak, z TOP 09. V médiích, samozřejmě nikoliv v těch loajálních vládě a utajujících vše, co by se nehodilo do krámu podporovatelům fašismu a vyvolávačům opatření proti Rusku, fakticky však válečným štváčům, ale v těch alternativních, pravdivých a ukazujících věci opravdu tak, jak se seběhly, se již psalo o tom, že ony pražské majdanisty platí TOP 09 a psalo se i o tom, že každý z těchto lidiček dostává tisíc korun za den.

A odkudže tyto peníze jdou? Má TOP 09 tolik peněz, aby mohla příznivce války a fašismu platit ze svého? Ale kdeže! Jen si vzpomeňme, jak vysoké americké diplomatce uniklo v telefonu přiznání, že vládu USA stál kyjevský Majdan pět miliard dolarů. A právě odsud plynou peníze do kasy TOP 09 a posléze do peněženek hlupáků, kteří by za mrzký peníz demonstrovali i za vlastní zkázu.

Odpůrci války, fašismu, genocidy, vyvražďování vlastního národa včetně dětí, nesmyslnému bombardování sídlišť a dalších zvěrstev, které se na nebohé Ukrajině dějí dnes a denně, svolali právě na neděli protestní demonstraci proti Pražskému majdanu. Zatímco přibližně třicet, maximálně čtyřicet majdanistů procházelo pražskou ulicí, chránilo je několik policejních vozů a dvojnásobný počet policejních těžkooděnců. A proti komu je chránili? Proti Čechům, proti lidem, kteří jsou tady doma, kteří zde, v této zemi žijí a chtějí žít i nadále, aniž by jim padaly na hlavu bomby v eventuální a tolik Schwarzenbergem, Bursíkem, ten byl dokonce osobně přítomen a veřejně zvracel své cinty, ale i dalších válečníků z řad pravdoláskařů, propagované agresi proti Rusku.

Když stejné proklamace, jako prosazují pražští majdanisté, říkávali svého času vandasovci, byl jejich vůdce za propagaci nacismu a fašismu uvězněn. Jak to, že tito majdanisté mohou veřejně a dokonce za podpory primátora a peníze Američanů prostřednictvím zrádcovské TOP 09, manifestovat za něco, co naše zákony zakazují? Jak to, že je chrání proti hněvu Čechů a lidí rozumných těžkooděnci? Kam vlastně směřuje Česká republika? Do Kyjeva? Do Doněcka? Nebo dokonce do války?

Tím, že byla povolena tato akce, byly pošlapány v této republice všechny zákony vztahující se na zákaz propagace ideologií prosazujících fašismus, nacismus a násilí. Pražským primátorem, jeho vůdcem Schwarzenbergem a hlupáky a zrádci, jakými jsou například Bursík s Kocábem a dalšími pravdoláskařskými propagátory války včetně našich kulturních představitelů, které se rádi označují jako elita národa, přičemž onen národ, kterým se tolik ohánějí, jim neřekne jinak, nežli jelita národa, bylo pošlapáno vše, co by mělo být drahé každému slušnému člověku. Právo na život, právo na mír, právo na klid pro své děti.

Vladimír Kapal

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.